Xbox Series S'den PS4 Pro'ya geçiş nasıl olur?

4060'lı bir PC'ye geçmeniz en iyi olur dedikleri gibi arkadaşların. Özellikle bazen haftanın sistemleri çok iyi fiyata geliyor YouTube üzerinden sistem toplayan arkadaşları takip ediniz. 2. el de bir alternatif tabii ki.
Haklısınız hocam, yorumlarıma tekrardan like atmaya başlamışsınız barıştık o halde 🙂

@KİNGSEMİH profil mesajı yasağım var. Her neyse arkadaşın konusu suistimal olmasın.

Son düzenleme:
Aslında gayet mantıklı bu söyledikleriniz. Bilgisayarım bana babamdan kaldığı için hiç satmayı düşünmemiştim. Çünkü bir manevi değeri var bende. Bu arada şunu da ekleyeyim, oyun kolundan oyun oynamak zulümmüş :D özellikle FPS oyunlarını oynamak. O yüzden söylediğiniz gibi PC'yi satıp güzel bir PC toplamak mantıklı olabilir. Teşekkür ederim değerli düşünceleriniz için, değerlendireceğim.

Hocam çocukluğumdan beri inFamous: Second Son'ı çok merak etmişimdir hep. Burak Oyunda'dan sürekli defalarca videolarını izlerdim. Bir de diğer exc. Oyunlar işte God of War marvels spider'man diyeceğim ama onları PC'den bitirdim gerçi.
İnfamous second son pc ye gelecek büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
@ErenY @Famronty @Caped @Niko belıic hocalarım takas teklifi geldi laptop teklifi. Ne düşünüyorsunuz? PC almanın daha mantıklı olduğunu biliyorum ama 1 ay sonra istediğim bölümü kazanirsam universiteye gideceğim ve laptop lazim olabilir. Ama özellikleri çok da iyi gelmedi bana. Düşünceniz ne? www.letgo.com/item/moster-abra-a7-v53-dreksyon-set-takas-olur-iid-1682665690
Sanırım beni etiketlemeye çalıştınız fakat @Niko diye birini etiketlemişsiniz bu sebepten mesajın bildirimi gelmedi ve kategoriye bakarken farkettim, her neyse.

Laptop özellikleri maalesef kötü GTX 950M bir işinize yaramaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fikir vermesi adına şu videoyu bırakıyorum. Gördüğünüz üzere bu laptopun ekran kartı 720p'de çamur grafiklerde God Of War oynarken ağlıyor. PS4 Pro ise quality modda 1656p iyi grafiklerde oynatıyor. Performans anlamında bile PS4 Pro ile aralarında baya fark olduğunu söyleyebilirim. Bütçenizi bilmiyorum fakat ikinci elden 14-15 civarına PS5 alıp üstüne kalan parayla da ikinci elden Üniversite için işinizi görecek bir laptop alırsınız. PS5 performansı verecek bir laptop bu bütçelerde hayatta gelmez bu sebepten dediğimi düşünün. Eğer bütçem yetmez derseniz ikinci el PS5 yerine ikinci elden 8-9'a PS4 Pro alıp biraz kullandıktan sonra satıp bütçeniz artınca PS5 alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı