Xenon far önerisi

Öncelikle o modelde fiyatına göre gayet iyi

Bir diğeri ise muayeneden geçmiyor

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Kısa bir bilgi daha sormak istiyorum. Aracıma bir de sis farı taktıracağım da bunlar ruhsata filan işlenmesi gerekiyor mu acaba, veya tam doğru yanması lazım filan diyorlar ama

Farınızın kodu nedir? H4 mü H7 mi H1 mi H11 mi?

Konuyu açan arkadaşa ayıp olmazsa, araya kaynayabilir miyim? Ben de bunu nasıl öğrenebilirim? Bende aracım için far bakıyorum ama sitelerde tam araştırma yapamadığım için mi bilemedim ama bulamadım. Aracım Fiat Palio 2005 model sanırım yeni kasa olarak geçiyor. 1.3 Multijet. Bana da yardımcı olabilir misiniz acaba?

Konuyu açan arkadaşa ayıp olmazsa, araya kaynayabilir miyim? Ben de bunu nasıl öğrenebilirim? Bende aracım için far bakıyorum ama sitelerde tam araştırma yapamadığım için mi bilemedim ama bulamadım. Aracım Fiat Palio 2005 model sanırım yeni kasa olarak geçiyor. 1.3 Multijet. Bana da yardımcı olabilir misiniz acaba?
Farı sökebiliyorsanız fotoğraf çekip buraya atın.

Palio'larda kısa H7 uzun H1 lamba kullanılmaktadır ayrıca merceksiz fara LED veya xenon takmayın karşı taraftan çok küfür yersiniz ayrıca ışığı iyi toplamadığı için gece kör gidersiniz yağmurda vs de aynısı yaşanır.

Selamünaleyküm. Xenon far alacağım ama 2 marka arasından kaldım. Niken mi, yoksa Photon mu daha iyi veya önerebileceğiniz daha iyi bir marka var mı acaba?

Merceksiz Far'a LED uygulamayın iyi günler.

Geri
Yukarı