Xiaomi Redmi 12 YouTube ve Instagram'da kasıyor

hepkafadam

Hectopat
Merhaba herkese iyi Sosyaller. Yaklaşık 1 hafta önce aldığım Xiaomi Redmi 12 telefonum YouTube'da video, Instagram'da Reels izlerken donmalar ve kasılmalar yapıyor internette çeşitli çözümleri yaptım ama herhangi bir çözüm olmadı. Aynı sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlar oldu mu acaba?

Hocam bende Xiaomi Redmi Note 9 Pro var önbelleğini temizleyip çözmüştüm ama olmazsa telefonu sıfırlamayı da deneyebilirsiniz.

Hocam telefonda doğru düzgün uygulama yok ki henüz 1 haftalık telefon. İnstagramı silip yükledim yine aynı ama YouTube uygulamasını silemiyorum maalesef.
Merhaba.
Sorununuzun çözümü burada.

Merhaba.
Sorununuzun çözümü burada.
Cihaz yeni alınmış bu işlem cihazı garanti dışı bırakır.

Cihaz yeni alınmış bu işlem cihazı garanti dışı bırakır.
Kesin eminsiniz yani, bu düşünceye göre, o zaman dışarıdan herhangi bir yazılım yüklemekte garanti dışı bırakır, örnek olarak sosyal medya yazılımlarıda yüklenmemesi gerekir çünkü cihaza yetkisiz işlem olur değil mi?

Aynı telefonun 8 GB RAM'li olanı bende var. Böyle bir sorun yaşamadım, telefonu kapatıp açarsanız düzeleceğini düşünüyorum eğer düzelmezse hiçbir şey yapmadan garantiye gönderin.

Hocam bende de Redmi 12 siyah 128/8 var. Bırak 4K'yı 1080p videolarda kasma yaşanıyor onu fark ettim. Ve sanırsam telefonun işlemcisi yüzünden oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı