Xiaomi Redmi 9T telefona nasıl yazılım atılır?

aliytr0

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi 9T telefonum var. Zamanında yurt dışından alıp IMEI attırmıştım ama IMEI atıldığı için güncelleme atamıyorum. Şu anda telefonda SIM kart kullanmayacağım yani IMEI olmasa da olur. O yüzden internetten bulduğum orijinal yazılımını attım ama hala güncelleme atınca telefon açılmıyor. Güncelleme atabilmek için ne yapmam lazım? Not olarak yeni sürümleri direkt Xiaomi flash üzerinden atınca telefon yine açılmıyor sadece en eski sürümde açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bootloader/OEM kilidini açmanız gerekiyor önce, bazılarında kapalı oluyor.

imei atarken açmışlar galiba hala açıktı çünkü
Telefonu açarken Mİ yazısının üstünde açık bir kilit resmi var mı?

İnternetten en yeni sürümü indirip telefona wipe all data seçeneği ile kurmayı deneyin.

Gerisini YouTubeden izlerseniz daha faydalı olacaktır hocam.
hocam zaten yazılım atma ile ilgili bir sorun yok asıl sıkıntı yazılım attıktan sonra telefonu güncelleyince telefon açılmıyor tekrar aynı yazılımı atmam gerekiyor

Telefonu açarken Mİ yazısının üstünde açık bir kilit resmi var mı?

İnternetten en yeni sürümü indirip telefona wipe all data seçeneği ile kurmayı deneyin.
evet açık kilit işareti var hocam sürümleri denedim en eski sürüm dışı telefon açılmıyor

hocam zaten yazılım atma ile ilgili bir sorun yok asıl sıkıntı yazılım attıktan sonra telefonu güncelleyince telefon açılmıyor tekrar aynı yazılımı atmam gerekiyor

evet açık kilit işareti var hocam sürümleri denedim en eski sürüm dışı telefon açılmıyor
Soft brick oluyor. Romu mi firim den indirdiniz değil mi?

Soft brick oluyor. ROM'u mi firimden indirdiniz değil mi?

Evet yukarıdaki yazıyı çok açıklayıcı yazamamışım kusura bakmayın kilidi açık Mi Flash üzerinden tüm sürümleri atmayı denedim en eski sürüm dışında telefon açılmıyor açılış ekranında takılıyor en eski sürümü atınca da telefonu güncelleyemiyorum güncelleyince aynı sorun oluşuyor.

Evet yukarıdaki yazıyı çok açıklayıcı yazamamışım kusura bakmayın kilidi açık Mi Flash üzerinden tüm sürümleri atmayı denedim en eski sürüm dışında telefon açılmıyor açılış ekranında takılıyor en eski sürümü atınca da telefonu güncelleyemiyorum güncelleyince aynı sorun oluşuyor.
Mi flash üzerinden değil de direk Fastboot modunda atmayı deneyin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı