Anasayfa Oyun SpawN ve HeatoN’la karşılıklı Counter-Strike oynamak ister misiniz?

SpawN ve HeatoN’la karşılıklı Counter-Strike oynamak ister misiniz?

Dünyaca ünlü Counter-Strike oyuncuları Emil “HeatoN” Christensen ve Abdisamad “SpawN” Mohamed tarafından tasarlanan BenQ XL2410T monitörün lansmanında, bu iki efsanevi isimle karşı karşıya Counter-Strike oynamak ister misiniz?

Teknoloji ve eğlenceyi bir araya getiren BenQ’nun dünya şampiyonları tarafından tasarlanan yeni monitörü XL2410T’nin tanıtım lansmanı, 14 Aralık’ta Point Otel Barbaros bünyesindeki Türkiye’nin ilk dijital oyun merkezi The Game’de gerçekleşecek. Siz de bu özel günde yer almak, HeatoN ve SpawN’la karşı karşıya Counter-Strike oynamak, Türkiye’deki tüm oyuncuların tanıdığı bir isim haline gelmek ve aynı zamanda da birbirinden güzel BenQ hediyelerini kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 6 Aralık 2010 tarihindeki BenQ CS 1on1 Cup’a katılmak! (http://www.esl.eu/tr)

İşte turnuva ödülleri:

1.    Oyuncu: BenQ G922HDAL LED Monitör ve SpawN ve HeatoN karşılaşması

2.    Oyuncu: BenQ C1450 Fotoğraf Makinesi ve SpawN ve HeatoN karşılaşması

3.    Oyuncu: BenQ C1250 Fotoğraf Makinesi

BenQ Counter-Strike 1on1 Cup’ta sıralamaya giren oyuncular hayatlarının sonuna kadar unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar. HeatoN ve SpawN’a kafa tutmak her babayiğidin harcı değil, kendinize ne kadar güveniyorsunuz?