NVIDIA ve Ubisoft En Popüler Oyunlar İçin Anlaşma Yaptı

In Oyun by Özay ŞenLeave a Comment

Ubisoft Logo

NVIDIA ve Ubisoft bu sonbaharın en popüler oyunları için anlaşma yaptı.

NVIDIA, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, Assassins Creed IV Black Flag ve Watch Dogs dahil olmak üzere Ubisoft’un sonbaharda çıkacak popüler oyunları için PC oyuncularına mümkün olan en iyi deneyimleri sunmak üzere Ubisoft ile anlaşma yaptığını duyurdu.

NVIDIA geliştirici teknolojisi ekibi, oyunlara yeni boyutlarda gerçekçilik ve katılım sunan oyun dünyaları oluşturmak için grafik teknolojisindeki yenilikleri uygulamak üzere Ubisoft geliştirme stüdyoları ile yakın bir işbirliği yürütüyor. Bunun bir örneği, Hollywood seviyelerinde akıcı animasyon, yumuşak gölgeler, HBAO+ (horizon-based ambient occlusion) ve gelişmiş DX11 mozaikleme sunan NVIDIA TXAA kenar yumuşatmadır.

NVIDIA İçerik ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Tony Tamasi, “Günümüzde PC oyun her zamankinden daha da güçlü ve Ubisoft PC oyuncularının en iyi çözünürlükler, en akıcı çerçeve hızları ve en son oyun yenilikleri gibi gerçek anlamda seçkin bir deneyim talep ettiklerinin bilincindedir” dedi. “Teknolojilerimizi uygulayarak görsel açıdan hayal edilebilecek en muhteşem oyunları sunmak üzere tüm geliştirme süreci boyunca Ubisot’un inanılmaz yetenekli ekibi ile yakın bir işbirliği içindeydik.”

Ubisoft yetkili EMEA pazarlama ve satış görevlisi Geoffroy Sardin, “PC dünyanın en popüler oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor ve biz de PC oyuncularına oyunumuzda mümkün olan en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyoruz” dedi. “NVIDIA’nın görsel hesaplamadaki uzmanlığını geliştirme ekiplerimizin yaratıcılığı ile bir araya getirmek, PC için bir Ubisoft oyunu seçen müşterilere müthiş bir deneyim sunacak.”

20 Ağustos’ta yayınlanan Splinter Cell Blacklist oyununun PC versiyonu, katılımcı yetkili satıcılardan GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 veya 780 GPU’lar içeren NVIDIA paketinin bir parçası olarak temin edilebilir. NVIDIA Splinter Cell Blacklist paketi ve oyun içindeki olağanüstü teknolojinin ayrıntılarına bakın.

GeForce GTX GPU’ların oynanış şeklini nasıl büyük ölçüde değiştirdiği ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen Nvidia adresini ziyaret edin.