Samsung ATIV Book 9 Serisi Alanlar Uçak Bileti Kazanıyor

In Haber by Özay ŞenLeave a Comment

Samsung ATIV Book 9 Plus

Yeni yılda Samsung’un Ativ Book 9 serisini alanlara, uçak bileti hediye ediliyor!

Samsung’un ATIV çatısı altında bulunan ultra slim dizüstü bilgisayarı ATIV Book 9 serisi yeni yılda da kazandırmaya devam ediyor. Samsung, Yeni Yıl yaklaşırken sevdiklerine hem kullanışlı hem stil sahibi hediyeler almak isteyen herkesi sevindirecek bir fırsat sunuyor.

Samsung ATIV Book 9 Serisi Alan Herkese Uçak Bileti Samsung’dan Hediye

Samsung, sevdiklerine Yeni Yıl hediyesi alırken, tasarım ile performansı bir arada sunan ATIV Book 9 serisini tercih eden tüm kullanıcılarına tek kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Paris, Londra ve Milano başta olmak üzere, Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina’ya da uçak bileti kazandıracak olan Samsung, kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor.

ATIV Book 9 satın alarak kampanyadan faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar, www.ativleavrupaya.com adresinde yer alan formu tam ve eksiksiz doldurarak uçak bileti için başvurularını gerçekleştirebilecekler.

ATIV Book 9 Lite

ATIV Book 9 Lite

Premium tasarıma sahip ATIV Book 9 Lite, geniş bir kullanıcı kitlesini hedefliyor. ATIV Book 9 Lite, 10 noktalı dokunmatik ekran da dahil olmak üzere en yeni teknoloij ile donatılmış.  Dört çekirdekli işlemci, 128GB SSD gibi özellikleri ile Book 9 Lite, teknolojiyi son derece uygun fiyata sunuyor. Yaklaşık 1.44 kg ağırlığı ve 16.9 mm’lik ince tasarımı ile ATIV Book Lite hayatı mobil yaşayanlar, iş için sıkça seyahat edenler için ideal. ATIV Book 9 Lite’lar da, PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımını son derece kolaylaştıran Samsung SideSync teknolojisine sahip.

ATIV Book 9 Plus

Samsung ATIV Book 9 Plus

ATIV Book 9 Plus; ultra ince, ultra hafif özellikleri ile son derece beğenilen, tasarım ödüllü, ATIV Book 9’un sonraki nesil temsilcisi. 33.000 saatlik ince işçiliğin bir sonucu olarak ortaya çıkan ATIV Book 9 Plus adeta bir başyapıt. Alüminyum kullanılarak, yekpare ve bağlantısız formda  tasarlanmış olan özel kapaklı dizüstü bilgisayarda; Windows 8 için optimize edilmiş olan dokunmatik ekran gibi, önceki modeline eklenmiş yeni özellikler bulunuyor.

FHD  (1920 x 1080) ekran çözünürlüğününyanı sıra; 11 saatlik pil ömrü, kıtalar arası uçuşlarda bile tek şarjla kesintisiz kullanıcı deneyimi sağlıyor. ATIV Book 9 Plus, bir saniyede açılırken, ön yükleme işlemi altı saniyeden daha kısa sürede gerçekleşiyor ki; bu da kullanıcının neredeyse anlık zaman diliminde datasına ulaşımı anlamına geliyor. ATIV Book 9 Plus ile GALAXY akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımı; Samsung SideSync teknolojisi ile inanılmaz kolaylaşıyor; bu da verimlilik anlamında ATIV Book 9 Plus’ların güçlü özelliklerinden biri.