Anasayfa Haber Bülten World of Warplanes 1.7 Güncellemesi Yayınlandı

World of Warplanes 1.7 Güncellemesi Yayınlandı

Yeni güncellemeyle birlikte, yeni Alman savaş uçakları ve haritalar oyuna katılıyor.

Wargaming, uçak savaşları MMO’su World of Warplanes için 1.7 güncellemesinin bugün itibarıyla yayınlandığını duyurdu. Güncelleme bugün itibariyle Avrupa’daki kullanıcılara, 19 Şubat itibariyle de Kuzey Amerika’daki oyunculara sunuluyor olacak.

Güncellemeyle birlikte aralarında ünlü Junkers Ju-87G Stuka ve Messerschmitt Me-265 prototipinin de bulunduğu yeni Alman yer saldırı uçakları filoya katıldı. Yeni serinin alt seviye uçakları klasik yer saldırılarını gerçekleştirirken, orta seviye uçaklar da yüksek kalibreli silahlarla donatılmış. Yüksek seviye uçaklarda ise belirgin bir hız artışı dikkat çekiyor. Oyuncular, yüksek seviye uçakların her amaca hitap eden araçlar olduklarını keşfedecekler.

1.7 güncellemesi, 5 ila 10’uncu seviye arası için tasarlanmış olan “Taşra” ve “Gözlemevi” haritalarını da beraberinde getiriyor. “Taşra” haritası oyunculara baharda İtalya temalı bir savaş alanı sunuyor. Bu bölgede pilotları, birkaç kasaba ve onları birbirine bağlayan köprülerle bezenmiş dolambaçlı vadiler ve platolar bekliyor. “Gözlemevi” ise Avrupa temalı bir savaş alanı sunuyor. Oyuncular, zorlu kış şartlarında dağ sıraları üzerinden süzülerek haritanın tam ortasında uzanan geniş kanyonu keşfedebilirler.