Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutluyor

In Haber, Oyun by Emin ÇıtakLeave a Comment

Blizzard’ın sevilen shooter oyunu Overwatch üçüncü yaşını yeni etkinlikler ile kutluyor.

Overwatch üçüncü yaşını kutluyor. 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında oyuna PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapanlar Overwatch’ın üçüncü yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.

Overwatch’ın yıldönümü bir dizi yeni skin, dans, sprey boya ve çok daha fazlasını da beraberinde getirecek. Bunlara ek olarak geçen sezonların kozmetik ürünleri ve birçok eski sezon karşılaşması da oyunda yeniden boy gösterecekler. Detaylara hızlıca bir göz atmak gerekirse:

Yeni eşyalar oyuna ekleniyor;

Bu yıldönümü etkinliğine özel 6 yeni efsanevi (legendary) skin ve 3 epik skin geliyor: Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için yepyeni dans emote’ları yolda

Eski etkinlikler geri geliyor;

Yıldönümü etkinliği geçmiş sezonların kozmetik eşyalarını ve favori dans emote’larını geri getirecek. Geçmiş sezon karşılaşmaları Arcade’e geri geliyor ve günlük olarak rotasyona giriyor. Bu karşılaşmalar arasında Overwatch Archive – Storm Rising etkinliğinde yer alanlar da var.

Yıldönümü etkinliği için oyuna girenler bir adet ekstra Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden bir adet efsanevi eşya çıkması garanti. 50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncular ilave bir Legendary Anniversary Loot Box sahibi oluyor. Etkinlik boyunca loot box’larda geçmiş sezonların tüm Sezon Etkinliği Loot’ları yer alacak

Oyunu ücretsiz deneyebilirsiniz;

Overwatch ve Yıldönümü Etkinliği 21-28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek deneme süresi boyunca ücretsiz oynanabilecek.
Bugünden itibaren ücretsiz Overwatch deneme sürümünü Xbox One ve PlayStation 4’e erkenden indirmeye başlayabilirsiniz.