Anasayfa Etkinlik E3 Luigi’s Mansion 3 İçin İlk Oynanış Fragmanı Gösterildi

Luigi’s Mansion 3 İçin İlk Oynanış Fragmanı Gösterildi

Nintendo’nun sevilen serilerinden Luigi’s Mansion 3 için ilk oynanış fragmanı gösterildi.

Özellikle el konsollarında ciddi bir popülerlik kazanan Luigi’s Mansion yeni oyunuyla Nintendo Switch’e gelmeye hazırlanıyor. Hayaletlerle dolu bir malikanede hayatta kalmaya çalışan Luigi’nin bu yeni macerası ilk kez detaylı oynanış görüntüleriyle karşımızda.

Bu kez bir malikanede değil otelde geçecek olan macera, hikaye tarafında önceki oyunlara göre eli bol davranacak gibi görünüyor. Tatil için Mario, Luigi ve diğer Mushroom Kingdom sakinleri bir otele davet edilirler. Ama paranormal olaylar baş gösterdiğinde, Luigi cesaretini toplayarak hayaletlerin karşısına çıkar.

Yeni nesil konsollarla beraber Luigi’nin elektrik süpürgesinden bozma hayalet yakalama aracı da yepyeni yetenekler kazanmış durumda. Poltergust G-00 ile yakalanmaya direnen hayaletleri yere çarpabiliyor, bazı objeleri kendimize doğru çekebiliyor veya ileri doğru hızlıca zıplayabiliyoruz.

3 dakikanın üzerindeki oynanış tanıtımı fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.