Mafia 3 Türkçe Yama

Mafia 3 Türkçe Yama Yayınlandı

In Haber by Deniz Aslan2 Comments

2016 yılından beri merakla beklenen  Mafia 3 Türkçe yama yayınlandı.

Aktif olarak 2014 ve 2015 yıllarında Türkçe yama çalışmalarına imza atan ve dönemin en popüler oyunlarını Türkçeye çeviren TechnoGame ekibi, Grand Theft Auto V’in Türkçe yamasının ardından çeviri işine uzun bir süre ara vermişti.

Take-Two’un etkili markalarından olup ancak çıkış yaptığı dönem birçok oyuncuyu büyük hayal kırıklığına uğratan Mafia 3, bununla birlikte çıkış yaptığı 2016 yılından bu yana, açılamayan dosyaları ve uzun diyalogları yüzünden Türkçeleştirilememişti.

TechnoGameMafia III’ün PC sürümünü tamamen Türkçe’ye çevirdi. Ana oyunun yanı sıra, Faster, Baby!Stones Unturned ve Sign of the Times DLC’leri başta olmak üzere oyunun tüm DLC’lerini de dilimize çevirdi.

Nurullah Aktaş’ın programcılığı, proje yöneticiliği ve çevirmenliği ile tamamlanan oyunda, Cem GüllüEmirhan DemircigilKübra DerbazlarBilal ÖnTolga DernekFurkan Kütük ve Tayfun Kumaş gibi isimler de yama sürecinde aktif rol oynadı.

Türkçe yamanın aynı zamanda oyunun tüm Steam sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalıştığını özellikle belirtelim.  Son olarak hemen aşağıdan Mafia 3 Türkçe yama ile ilgili oynanış videosunu ve oyun içi görselleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca, bu link üzerinden de bahsi geçen oyunun Türkçe yamasına ulaşabilirsiniz.

Oyun İçi Görseller :

Mafia 3 Türkçe Yama

Mafia 3 Türkçe YamaMafia 3 Türkçe YamaMafia 3 Türkçe Yama

İlginizi Çekebilir: Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Yeniden Ortaya Çıktı