Anasayfa Video AOC CU34G3S 34 İnç WQHD Gaming Monitör İncelemesi

AOC CU34G3S 34 İnç WQHD Gaming Monitör İncelemesi

AOC’nin çok geniş ekranlı özel oyuncu monitörünü sizin için derinlemesine inceledik.

AOC CU34G3S modeli çok geniş bir oyun ve çalışma alanı isteyen kullanıcılar için tasarlanmış. Özellikle uçuş ve yarış oyunlarını seven oyuncuların, aynı monitörden birden fazla alıp bunları yanyana dizerek kendi sanal kokpitlerini oluşturmaları alışılmadık bir durum değil.

AOC CU34G3S gibi çok geniş ekranlı ve derin kavisli bir monitörün bu işi tek başına halletmesi gayet mümkün. Tabii bu monitörden de birden fazlasını yanyana koymak mümkün. Ama bir tanesi bile tek başına çok geniş bir görüş alanı sunabiliyor.

Bu videomuzda AOC CU34G3S monitörü detaylı olarak inceliyor ve bir oyuncu monitörü olarak istenen performansı ne kadar sağlayabildiğine bakıyoruz. Bu türden bir ekranın oyunlarda nasıl görüntü verdiğini merak ediyorsanız, sorunuzun cevabını videomuzda bulacaksınız.

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...