Anasayfa Haber SPIDER-MAN: NO WAY HOME İçin Yeni Fragman Yayınlandı

SPIDER-MAN: NO WAY HOME İçin Yeni Fragman Yayınlandı

SPIDER-MAN: NO WAY HOME fragman

Uzun süredir beklenen SPIDER-MAN: NO WAY HOME için uzun fragman yayınlandı.

Marvel’ın merakla beklenen SPIDER-MAN: NO WAY HOME filminin resmi fragmanı, geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlanmıştı. Stüdyo şimdi de uzun bir fragmanla daha fazla detayı gün yüzüne çıkarttı.

Hatırlarsanız ilk fragmanda Peter Parker’ın MCU (Marvel sinematik evreni) dışındaki yani paralel evrenlerdeki acımaz düşmanlarıyla baş başa kalacağını görmüştük. Bu düşmanlar arasında Doctor Octopus, Electro ve en önemlisi de Yeşil Cin yer alıyor. İlk fragmanda çoğunu net bir şekilde göremesek de yeni fragman sayesinde hepsini görme şansımız oluyor.

Ancak herkesin beklediği MCU dışındaki Örümcek Adam’ların yine fragmanda yer almadığını belirtmekte yarar var. Marvel ve Sony’nin halen bir sürpriz yapma ihtimali ise yüksek.

SPIDER-MAN: NO WAY HOME fragman

Filmde Zendaya’nın MJ rolüyle, Jacob Batalon’un Ned Leeds rolüyle, Marisa Tomei’yin May Hala rolüyle, Benedict Wong’un Wong rolüyle ve Jon Favreau’nun Happy Hogan rolüyle geri döneceğini belirtelim. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jon Watts oturuyor.

Son olarak sizleri 17 Aralık 2021’de çıkacak SPIDER-MAN: NO WAY HOME filminin uzun fragmanı ile baş başa bırakalım;

2000'li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013'ten bu yana Technopat Sosyal'de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.