Anasayfa Haber Yeni Surface Go 3 Sürümünün Görüntüleri Sızdırıldı

Yeni Surface Go 3 Sürümünün Görüntüleri Sızdırıldı

Surface Go 3

Microsoft, Twitter’daki “Aggiornamenti Lumia” adlı hesabın sızdırmış olduğu görüntülere göre, Surface Go 3’ün mat siyah bir versiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Sızdırılan görüntüler, yeni mat siyah kaplamalı 10,5 inç boyutunda bir Surface Go 3’ü gösteriyor. Görüntülerdeki cihaz, mat siyah kaplama dışında Surface Go 3 ile birebir aynı görünüyor. Bununla birlikte sızdırılan bu pazarlama görüntüleri, cihazın tanıtım tarihinin yakın olduğuna işaret ediyor olabilir.

Microsoft, Surface Go 3’ü yeni Intel işlemci seçenekleriyle Eylül ayında piyasaya sürmüştü. Surface Go 3, Intel Pentium Gold 6500Y ve Core i3-10100Y işlemcisi ile birlikte geliyor. Ki bu işlemcilerin, Surface Go 2’de sunulan işlemci seçeneklerine göre daha gelişmiş işlemciler olduğunu söyleyelim. Ancak işlemci yükseltmesine rağmen, Surface Go 3 ile Surface Go 2 arasında çok az farklılık olduğunu da söylememiz gerek.

The Verge’ün haberine göre, Microsoft’un Eylül ayında yaptığı açıklamaya istinaden, Surface Go 3’ün LTE sürümlerinin çok yakında çıkış yapması bekleniyor. Hatta Surface Go 3’ün LTE sürümlerinin lansmanı, cihazın mat siyah sürümüyle birlikte yapılabilir. Ayrıca şirketin planlarına aşina olan kaynaklara göre, Microsoft, 2022 boyunca birden fazla ürün yenilemesiyle Surface’ın 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Son olarak Amazon Almanya’nın internet sitesinde, Surface Go 3’ün mat siyah sürümünün listelendiğini de belirtelim. Ürün sayfasında belirtilene göre cihaz; Intel’in Core i3 işlemcisi, 8 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve LTE bağlantısı gibi özelliklere sahip olacak. Bununla birlikte Amazon Almanya, cihazın çıkış tarihini 11 Ocak olarak belirtmiş.