fifa

 1. zlatans1

  Eski PES veya FIFA oyunları Online oynanır mı?

  Eski böyle PES 16-15-14-13 ve FIFA 13-12-14 falan bildiğiniz Online oynama var mı? Yazabilir misiniz? Teşekkürler.
 2. InsomniaWish

  Çözüldü Pentium N3520 sistem FIFA 21 oynatır mı?

  Merhaba benim sayın forum sakinlerine bir sorum olacak. Bende Xbox Game Pass var ve bu sayede FIFA 21 ve FIFA 22 ücretsiz şekilde oynayabiliyorum. Normalde FIFA 22 indirirdim ama Ultimate Team kullanmayacağım. Sadece bilgisayardan kariyer açma ve arada sırada maç yapmak için indiriyorum. Görüntü...
 3. Valentinaa

  FIFA mod Manager "dosyalar yüklenmedi" hatası

  Merhaba arkadaşlar, internetten bir mod yükledim ve mod Manager'e atarken bu hatayı veriyor hatanın sebebini söyler misiniz? Arkadaşlar bu problemi çözdüm ama şimdi bir problem daha var FIFA 22 yükleme ekranında kalıyor Steam'de 1 dosya doğrulanamadı diyor oda öylece kaldı bilgisayarın gücü...
 4. K

  FIFA 17 sağ analog menüde çalışmıyor

  FIFA 17 oynuyorum sağ analog maçta sorunsuz çalışıyor ama menüde işlevini yitiriyor. Nasıl çözerim? Bazı seçeneklerin alternatifleri için kullanıyoruz, sağ analog dışında başka tuş ile yapılabilir mi?
 5. İ

  FIFA 23 çıktıktan ne zaman sonra indirime girer?

  Merhaba, PS4 için FIFA 23 yaklaşık 700TL civarında cikacak diye gördüm ancak o kadar veremem. En fazla 350-400TL verebilirim ne zamana bu fiyatlara indirim olur tahmini?
 6. Quadrom08

  FIFA 22'de oyuncular nasıl farklı takımlara atılır?

  Dostlar selam FIFA 22 95 TL düşmüş ben de yılların PES oyuncusu olarak bir FIFA'yı denemek istiyorum PES'de hep yaptığım bir olay vardır en iyi oyuncuları 2 farklı takıma transfer ederim ve bu takımlarla rastgele oynarım vs. asıl sorun şurada başlıyor ben diyelim ki oyuncuları farklı takımlara...
 7. Obonom

  FIFA 22 "yerel oyun dosyalarınızı doğrulamadan önce çalışan oyunları ya da araçları kapatın"

  Merhaba, bugün Steam'deki yeni FIFA 22 güncellemesinden sonra bu hatayı alıyorum. Oyunu defalarca doğruladım, dosyalarda herhangi bir sorun çıkmadı. Başlıkta yazan hatayı otomatik doğrulamasından sonra veriyor. 1-2 arkadaşım daha aynı hatayla karşı karşıya, yardımlarınız için teşekkürler.
 8. Kemal Akçat

  FIFA'da topu alan oyuncular geriye doğru koşuyor

  FIFA 22'de oyuncularım topu aldığında direkt geri koşmaya başlıyor. Ama sadece offline modda yaşıyorum bunu. Nasıl çözebilirim?
 9. kamoil2006

  PlayStation 3 FIFA 17 Türkçe yama

  PlayStation 3'de FIFA 17 oynamak istiyorum, Türkçe yama arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
 10. İ

  FIFA 22 alınır mı?

  Merhaba, PS4'te FIFA 22 120TL'ye düşmüş almalıyım? FIFA 18'im var kariyer modu ve arkadaşlarımla maç yapıyorum sadece. Ama kadrolar eski olduğu için artık zevk alamıyorum oynamaktan. FIFA 22 alırsam kariyer modu ve arkadaşlarla oynamak için alınır mı? Ayrıca bu Online denilen olay ne oluyor? 2...
 11. İ

  FIFA 18 mi, 19 mu?

  Merhaba, PS4'te hem FIFA 18 hem de 19'um var. 18'de kariyere başladım sizce 19'dan mı devam etmeliyim? Hangisinde kariyer modu daha iyidir? Ve oyunun tüm açılarından hangisi daha iyi? Son sorum 1 buçuk ay içinde yeni futbol oyunu almak istiyorum, ne önerirsiniz?
 12. Ali Kaan Kara

  FIFA 22 oynarken KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası

  KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası aldım, yardımcı olursanız sevinirim. Minidump burada: 072122-29937-01.rar
 13. Yuzuf

  FIFA 22'ye sahip olanlara 23 indirimli olacak mı?

  FIFA 21 alanlara 22 indirimli olmuş. Şimdi 22 alanlara 23 de olacak diyorlar da bu PlayStation için mi geçerli?
 14. Muhammed Fatih YAVUZ

  FIFA 23'ün fiyatının 700 TL olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Sizin düşünceleriniz neler? Bana göre gram haketmeyen bir meblağ.
 15. AkuTank

  FIFA 23 Steam'de 699,99 TL

  FIFA 23'ün Steam ön sipariş fiyatı 699 TL olarak açıklanmış. Ultimate Edition 899 TL lakin %10 indirim ile 809 TL'ye satılıyor.
 16. DenizHanDemircan55

  Çözüldü EA App "there's a problem with your download" hatası

  EA App de FIFA 22'yi güncellerken bu hatayı aldığım için oyunu sildim ve tekrardan indirmeye başladım ama tekrardan bu sorunla karşılaşıyorum. Çözümünü bilen var mı? Hata bu.
 17. Spiorus

  FIFA22 klavye, mouse, kontrolcü ile 2 kişi oynanır mı?

  Merhaba, arkadaşımla bilgisayardan FIFA22 oynayacağız ama evde 1 kontrolcü var. Ben klavye - mouse ile, o gamepad ile oynasak oluyor mu? Karşılıklı maç yapacağız.
 18. Posedyon

  FIFA 22'de oyuncu derecelerini görme modu var mı?

  FIFA 22'de kariyer kodu için, tüm oyuncuları, onları izlemeden veya araştırmadan ratinglerini direkt bir şekilde görebileceğim bir mod var diye biliyorum. Siz biliyorsanız modun ismini söyleyebilir misiniz?
 19. BatuhanPamuk

  Excalibur E600 oyun içi sıcaklık değerleri normal mi?

  Bilgisayar yeni aldım Excalibur E600, 1660 Ti var 16 GB RAM işlemci i5-11400F FIFA oynarken sıcaklık 70 derecede dolaşıyor bilgisayar boştayken ise 48 50 dercede bu sıcaklık değerleri normal mi? Daha yeni sonuçta bilgisayar.
 20. Forumer

  FIFA'nin grafikleri neden bu kadar kötü?

  Oyunu hiç oynamadım ama YouTube'dan falan baktığıma göre grafikleri neredeyse PES 13 gibi. Anlamadım neden bu kadar kötü acaba?
 21. MDUtr

  FIFA ve Dark Souls Tarzı Oyunlar İçin Gamepad Önerisi

  FIFA, Dark Souls vs. bu tarz oyunlar için bayram harçlığımla gamepad almak istiyorum. Ne önerirsiniz?
 22. arasdogan01

  FIFA 22 "too many computers" hatası

  FIFA 22'yi Steam'den yaz indirimleriyle aldım ama indirip oynamaya çalıştığımda bu uyarıyı aldım. Bunu nasıl çözebilirim?
 23. T

  FIFA 22'de kaç gün yasaklanma alındığına nereden bakılır?

  Biliyorsunuz ki FIFA 22 iki defa indirime girdi. İlk indirime girdiğinde yani 95 TL iken kendime bir tane almıştım. Geçen günlerde başlayan 2. indirimde tekrardan yan hesabıma bir FIFA 22 almıştım. Ultimate Team'de kkg görevlerini yaptıktan sonra 2.hesabımdan ana hesabıma coinlerimi aktardım...
 24. E

  FIFA 22 çok karışık geliyor

  PES'e alıştığım için analig bana çok karışık ve gereksiz kalabalık geliyor. Ve bir yarı normalde 6 dakikayken sanki PES'den daha uzunmuş gibi oluyor bunun sebebi sanırım hızlı oyun akışı. Sürekli pozisyon olduğu için uzun sürüyor gibi geliyor sanırım oyun. Analigi tam olarak nasıl çözebilirim...
 25. Vilvill

  FIFA 22 X ile baskı ve kaymak nasıl kullanılır?

  Defans kontrollerinde takım arkadaşı ile baskı yap tuşunu X e atamak istiyorum. Yani şut tuşuna basılı tutunca olsun istiyorum fakat o tuşa atayınca müdahaleyi rb tuşu yapıyor. Rb ile X tuşu yer değiştiriyor, PlayStation kafelerde bas çek yapınca müdahale basılı tutunca takım arkadaşı baskı...
Yukarı