mekanik klavye

 1. tameravndk

  300 TL mekanik klavye önerisi

  300 TL bütçem var mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum dostlar.
 2. LeağmacunKüreği

  RK Red vs Kailh Red vs Gateron Red

  Bu Switch'lerden hangisi daha iyi arkadaşlar? Sıralarsanız sevinirim.
 3. RealAero

  750 TL klavye önerisi

  İndirime girince Razer Blackwidow V3 TKL alacaktım fakat Switch'leri Green'di. Sizce hangi red Switch klavyeyi almalıyım? (mouse ve klavye olarak da önerebilirsiniz.)
 4. RealAero

  800 TL klavye önerisi

  Gamepower saber RGB almayı düşünüyordum fakat çınlama, yay sesi gibi sorunları olduğunu görünce vazgeçtim. Ucuz bir mekanik klavye alıp Switch'lerini Akko CS ocen Blue ile değiştireceğim. Bütçem Switch'ler dahil 800 TL, sizce hangi klavyeyi almalıyım?
 5. İşsizEnes

  Gamepower Overlord Android'de çalışır mı?

  Sorum başlıkta. 2'li OTG kullanacağım bir adet kablosuz mouse ve Gamepower Overlord olacak. USB çıkışlarında sizce çalışır mı?
 6. Glorpy1

  450 TL mekanik klavye önerisi

  Mekanik klavye almak istiyorum tercihim red Switch, belki zorlasam 500'e çıkabilir bütçe.
 7. Saboxx

  Logitech G213 mü yoksa herhangi bir mekanik klavye mi?

  Şimdi aslında G213 bayağı kaliteli geliyor fakat aynı fiyatta mekanik klavyeler var. Sizce hangisini almalıyım?
 8. Görkem Say

  İnceleme Cooler Master CK721 UK inceleme

  Merhabalar. 18 Nisan tarihinde elime gecen Cooler Master CK721 UK versiyonunu 1 haftadir kullanıyorum. Bu surecteki tecrubelerimi aktarmak istedim. Klavye UK layout oldugu icin Türkçe karakterler kullanamiyorum. Bu durumdan irrite olan kisiler olabiliyor. Bilerek yapmadigimi belirtmek istedim...
 9. T

  Maksimum 900 TL klavye önerisi

  Herkese iyi Sosyaller öncelikle. Açıkçası ne çok bütçem var ne de klavyeye vermek istediğim büyük bir meblağ. En az 500 TL harcayabilirim üstüne şu kadar koy bunu al için ucunu açık bıraktım. Zorlasam 1000 TL'ye de çıkabilirim ama pek çıkmak istemiyorum. Arkadaşım Monster Pusat K3 Pro önerdi...
 10. LeağmacunKüreği

  Outemu Red (MX) vs Outemu Red Gaote

  Outemu ve Outemu Gaote'u kıyaslarsak hangisi daha iyi? Artı olan MX kenarında çerçeve olan Gaote.
 11. Lagiro

  500 TL'ye %60 klavye önerisi

  Benim masa küçük ama klavyem büyük daha küçük bir klavye almayı düşünüyorum %60 gibisinden önerir misiniz? Benim klavyemin link...
 12. Taric bin Zilean

  Royal kludge RK61 vs GamaKay K87

  Banggood'dan royal kludge RK61 sipariş etmiştim ve 1 2 hafta içinde elime ulaşacak. Sipariş verdikten sonra karşıma çıkan klavyeler arasında GamaKay MK61-K61 K77 -K87 ve Anne Pro 2 klavyeleri de çıktı. Royal kludge RK61 kargo ücretiyle vs. 1000 lira tuttu. Diğer modellerin ise en ucuzu kargo vs...
 13. Glorpy1

  400TL mekanik klavye önerisi

  Başlıkta belirttiğim gibi bütçem bu kadar, fiyatına göre kaliteli bir şeyler istiyorum. Gamepower gibi markalara da pek girişmek istemiyorum açıkçası. https://ty.gl/wkalvot4uy Bu ürün dikkatimi çekti fiyatı ve özellikleri ile, düşüncelerinizi merak ediyorum.
 14. H

  500 TL red Switch klavye önerisi

  Artan fiyatlardan sonra belirttiğim bütçede red Switch mekanik klavye almak istiyorum ancak karar veremedim. Önerilerinizi alabilir miyim? Mekanik yerine Razer gibi markaların bu bütçede membran klavyelerini almak pişman eder mi?
 15. RMC Team

  500 TL mekanik klavye önerisi

  Hocalarım mekanik klavye arıyorum. eski klavyemi satıp üstüne para koyacağım, klavyede istediğim özellikler: Numpad, Türkçe Q, %100, Mekanik (Switch türü fark etmez)
 16. baaddino

  İkinci el Gamepower Calypso alınır mı?

  Herkese merhaba. Birkaç gündür mekanik klavye arıyorum. Letgo'da ikinci el Calypso buldum. 300+₺den uzun uğraşlar sonucu 200'e düşürebildim. Klavye sağlam durumda. Piyasa fiyatına baktığımda 450-500 ₺ civarında. Sizin düşünceleriniz nedir? O fiyata alınır mı? Valorant oynuyorum. Teşekkür ederim.
 17. ZyNeX1907

  400-450 TL mekanik klavye önerisi

  Arkadaşlar merhaba 400-450TL maximum 500 TL'lik bir mekanik klavye almayı düşünüyorum. Güzel kaliteli, kısa sürede bozulmayacak bir klavye söyler misiniz? Gamepower gibi markalar dışında.
 18. OdNn

  450 TL klavye önerisi

  300 450TL arası red Switch uzun ömürlü bir klavye arıyorum.
 19. AttilaKhan395

  400 TL mekanik klavye önerisi

  Merhaba arkadaşlar. Mekanik klavye konusunda büyük bir bilgim yok. Bu sebepten sizden yardım istiyorum. En fazla 400 TL olmak üzere mekanik klavyeye ihtiyacım var. RGB olmasını istiyorum ve mekaniğin hissiyatını yaşamak istiyorum. Az da olsa o mekanik klavye sesinin de gelmesini istiyorum...
 20. Shaz

  400 TL Blue Switch klavye önerisi

  400 liranın üstüne çıkamam marka takıntım yok ama Gamepower, Rampage olmazsa iyi olur çabuk bozulmayacak kaliteli bir şeyler arıyorum. FPS oyunları için kullanacağım. Değerli önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)
 21. UmutCanD

  Konfulon V5 vs Game Booster GM06b vs Galax Stealth 03

  Düşümdüğüm 3 tane klavye var şu an. Bunlardan birincisi konfulon V5 ikincisi, Game booster GM06b sonuncusu ise Galax Stealth 03. Bunlardan hangisi alınmalıdır sizce.
 22. ibrahimkpsz

  600TL mekanik klavye önerisi

  600TL bütçem var. Bütçeme göre mekanik klavye önerebilir misiniz?
 23. ataataataaaa

  REDRAGON DRACONIC K530RGB switchi nedir?

  Arkadaşlar bu klavyenin switchi nedir? Satın alayım mı?
 24. Mtozturk

  750 TL'ye klavye önerisi

  Ben 750 lira civarına klavye almak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
 25. En0cH_03

  Monster Pusat K3 Pro vs XPG Summoner Cherry MX Blue

  Yeni bir klavye arıyorum. Bu ikisi arasında kaldım. XPG'yi düşünüyorum ama emin değilim, Blue Switch olması bir tık eksi gibi ama ürün gerçekten çok kaliteli. Monster'da ise kronik problemler falan var deniyor, yardımcı olabilir misiniz?
Yukarı