Çözüldü AMD 15.6 Beta Sürücü Kurulmama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
21
Bugün ekran kartı sürücümü 15.5 sürümün den 15.6 ya güncellemek istedim. Display Driver Uninstaller programını kullanarak kaldırdım ama yeni sürücü yüklense bile ne CCC açılıyor, ne de MSİ Afterburner yazılımın dan görebiliyorum. Aygıt yöneticisin'den de ekran kartımı göremiyorum, onlarca kez kaldırıp yeniden yükledim olmuyor. Yapmaz olaydım keşke. Ne diye güncelleme ihtiyacı duyduysam artık. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

İşletim sistemi : W8.1
Sistem bilgileri imza da yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sürücüyü yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca ekran kartı modelini belirtiniz.

Eski sürücüyü yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca ekran kartı modelini belirtiniz.

Eski sürücüyü bulamıyorum artık, onun yerini 15.6 almış durum da. Kartın markası Sapphire R7 260X. Sürücü işine kalkışma dan önce hiçbir sorun yoktu. Bu arada cevabınız için teşekkürler, ilk defa böyle zor duruma düştüm gerçekten.

Kurulumu yaparken özel kurulumu seçiniz ve sadece GPU'yu yükleyiniz. Sanki buna benzer bir durum hatırlıyorum. Bir dener misiniz?

Kurulumu yaparken özel kurulumu seçiniz ve sadece GPU'yu yükleyiniz. Sanki buna benzer bir durum hatırlıyorum. Bir dener misiniz?

Bunları daha önce denedim. CCC ve Raptr adlı tiki kaldırıp da denedim, sonradan CCC yüklesem bile nafile, yine olmuyor hatta şuan görev yöneticisin de işlemler bölümün de AMD hakkında hiç bir şey göremiyorum.

Güvenli modda sürücüyü kurmaya çalışır mısınız?

DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp kurmayı denedin. Farklı sürücüleri kurmayı denedin. Güvenli modda kurmayı denedin. Sadece GPU'yu da kurmayı denedin. Hocam sizden bir de Win 8.1'i sonuna kadar güncellemenizi isteyeceğim. Her şeyi sonuna kadar güncelleyin ve "hiç güncelleme kalmadı" yazısı çıksın orada. Sonra kurulumu tekrar yapmayı deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı