Çözüldü AMD 15.6 Beta Sürücü Kurulmama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp kurmayı denedin. Farklı sürücüleri kurmayı denedin. Güvenli modda kurmayı denedin. Sadece GPU'yu da kurmayı denedin. Hocam sizden bir de Win 8.1'i sonuna kadar güncellemenizi isteyeceğim. Her şeyi sonuna kadar güncelleyin ve "hiç güncelleme kalmadı" yazısı çıksın orada.

DDU bozmuş olabilir mi sizce Windows dosyalarını ? Yanlışlıkla Nvidia sürücülerini kaldırma seçeneğini seçmiştim, iptal edemeden tamamlandı dedi, restart atıldı ve bilgisayar da anormal derecede CPU kullanımı vardı. Tekrar sürücü yüklemeye kalkınca başlamıştı sorunum. Ben yinede deneyeceğim güncellemeleri ama benim şüphem Windows dosyaları ile alakalı.

Bir Moderatör arkadaşımla bu durumu konuştum ve şuan için işletim sistemini güncellemenizin en mantıklı şey olacağını düşündük. Sonuna kadar güncelleyin işletim sistemini.

İsteğe bağlı ve gerekli olan her şeyi indirin. Bir de bakın oralarda AMD'ye ait bir ekran kartı sürücüsü var mı? nVidia'nın 34x.5x'li bir sürücüsü vardı. Belki AMD'nin sürücüsünü de koymuşlardır.

Aygıt Yöneticisin > Görüntü Bağdaştırıcıları üzerinden AMD ekran kartını sürücüsüyle birlikte kaldır ve donanım değişikliklerini tara. Ardından 15.5 Beta kur:

AMD Catalyst 15.5 Beta Download

Görüntü bağdaştırıcısı hiç gözükmüyorsa donanım değişikliklerini tara.

Bir de gerekmedikçe DDU kullanmamaya çalış.

Mikail hocam allah razı olsun, 15.5'i kurunca sorun çözüldü. Sürücü düzgün çalışıyor şu an da. Beni büyük bir bela'dan kurtardın gerçekten, bu arada Jarox hocam size de teşekkür ediyorum sorun'umu çözmeye çalıştığınız için. Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı