Çözüldü GTA 5 GT840M takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
57
Daha fazla  
Merhaba arkdaşlar. Windows 10 kurmuş bulunuyorum. Normalde çok oyun oynayan birisi değilim fakat GTA 5 alıp oynayayım dedim. Fakat çok düşük FPS alıyorum. Ortalama 20-27 arası değişiyor. Ben işletim sisteminden olduğunu düşünüyorum. Önerisi yada görüşleri olan varsa cevap bekliyorum.
İntel core i5 4200U.
8 GB RAM.
Nvidia GT840M.

Bilgisayardaki virüsler ve bazı zararlı yazılımlar da bu tür sorunlara yol açabiliyor. Loaris Trojan Remover ile önce standart, daha sonra tam tarama yapıp sonuçları buraya aktarır mısınız? Bakalım kaç zararlı bulacak :)

GT 740m ile düşük ayarlarda normal HDD'e kurulu iken hiç kasmadan oynuyorum. Bu arada GT 740m 64 bit. Nivida en güncel driverını kurun. Nvidia Experiance kurun.

Bu forumun yardım desteği sııfır. Adam gta 5 için ssd'yi şrt koştu, ilginç.

Sistemime zararlı bulaştırmayacak kadar deneyimliyim :) SSD ile olduğunu düşünmemiştim. Problemi güç ayarlarından çözdüm. Dengeli modda CPU tam performanslı çalışmıyormuş.

Keşke laptop kullandığınızı söyleseydiniz. Yüksek performans her zaman en iyi işlemci hızını verir fakat çok sık kullanmanızı tavsiye etmem. Uzun süre kullanımı pil ömrünü yiyecektir. Bu yüzden ileri ki zamanlarda şarj makinesiyle gezebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı