G29 Logitech G HUB uygulamasında çalışmıyor

Seha Avunduk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda G29 aldım. NFS, Assetto Corsa gibi oyunlarda denediğimde mis gibi çalışıyor fakat Forza Horizon 5'e girince direksiyon kendini toplayıp aşırı sertleşiyor. Çok fazla çözüm araştırdım, ayrı ayrı Logitech G HUB'ya da Logitech Gaming Software kurarak denedim ama hiçbir şekilde yapamadım. İşin garip yanı Gaming software direksiyonu algılarken G HUB sadece varlığını algılıyor ama direksiyon çevirme açısını, gaz/fren/debriyaj pedallarının hareketini görmüyor. Çoğu kişi Gaming Software'i silip G HUB'ın eski sürümlerini yükleyerek düzeltmiş ama bende o da işe yaramadı. Gözünüzü seveyim yardımcı olun :')

Çok teşekkür ederim. Hangi adaptörü aldınız ve neler değişti onları da yazabilirseniz çok iyi olur hocam.

Hocam bu adaptörü aldım ATAEXPRESS Kaliteli - Logitech G25 G27 G29 G920 Uyumlu 24 Volt 5 Amper Adaptör Åarj Cihazı 24v 5ah Fiyatı, Yorumları - Trendyol direksiyonun sarı ışığı yanıp sönüyordu hiç çalışmıyordu sadece pedallar ve vites çalışıyordu bu adaptörü takınca kalibre etti bütün sorunlar çözüldü.

Geri
Yukarı