Öğrenci için akıllı telefon

Purposective

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben lise 2 öğrencisiyim geçen sene Avea İntouch2 telefonum vardı rom yüklemekten hard brick olmuştu.Hangi servise götürsem yapamıyorlardı Avea servisi de bana Anakart değişmesi lazım demişti.Ondan sonra bu telefonu babamdan izin alarak bir güzel parçaladım ve şuan bilindiği üzere telefonum yok.

Lise 2 nin başından beri para biriktiriyorum şuan 420 liram var.Bu para hala birikiyor her hafta 50 ₺ koyuyorum üstüne sizce hangi telefonu almalıyım.

Telefondan beklediklerim:
*İnce olmalı zarif bir görüntüsü olmalı
*Çerçevesi ince olmalı
*Android'in yeni sürümleri şirket tarafından cihaza beklemeden gelmeli
*Bilinen bir marka olmalı
*Servis'e götürdüğümde herhangi bir sorun yaşamamalıyım
*Ele alındığında kaliteli olduğunu hissettirmeli
*Çok küçük veya çok büyük ekranı olmamalı
*Bataryası iyi olmalı
*Ekran görüntü kalitesi güçlü olmalı
*Telefon stabil olmalı

Evet arkadaşlar benim akıllı telefondan beklentilerim bunlar.Beklentilerim doğrultusunda akıllı telefon önerir misiniz ?

Arkadaşlar siz beni yanlış anladınız bütçem 420 tl değil daha birikiyor benim telefondan beklentilerim doğrultusunda fiyat fazla abartılmadan telefon önerisinde bulunun 420 tl ye telefon almayacam

Evet, o bütçe ile tüm isteklerine sahip olamazsın, çok yakında Microsoft Lumia serisinden 535 çıkıyor ve 600 liranın altında olması bekleniyor.
Sen paranı tamamlayana kadar Türkiye'de satışa sunulur, 600 liradan alırsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı