Ücretsiz 3 aylık Eset Smart Security

vilgax

Kilopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Talebe :)
Arkadaşlar ben de başka bir forumda gördüm paylaşıyım dedim. Biliyorum pek büyütülücek bir konu değil ama yine de ücretli antivirüs almaya imkanı olmayanlar için iyi olmuş bence. Aşağıdaki link'e tıkladığınızda çıkan kısma adınızı soyadınızı ve mail adresinizi girdiğinizde 3 aylık lisans hesabınıza geliyor. Ben aldım belki ileride kullanırım diye size de tavsiye ederim.
Tüm Takipçilerimize Ücretsiz Eset Smart Security Lisansı Dağıtıyoruz

Zaten ESET kadar dandik bir virüs programını bedava dağıtmak kadar normal bir şey yok.

Neresinde sıkıntı var söyler misiniz? Sadece bilgisayarlarda bazen sorun yaratabiliyor. Ne yani? Kaldır yeniden yükle. Ama bilgisayarı iyi olmayanların daha iyi kullanmasını öneririm. Korumayı mı sağlayamıyor? Virüsleri mi bulamıyor? Ne?

Zaten ESET kadar dandik bir virüs programını bedava dağıtmak kadar normal bir şey yok.
O senin düşüncen. Ben Eset en iyidir, Her virüsü aniden bulur demiyorum sadece kaliteli bir yazılımdır diyorum. Ve bu konularda yanlış anlaşılmaların önüne geçilmeli. Bencede Eset virüs bulma konusunda biraz zayıf (Birçok Antivirüs' te öyle değilmi.) ama yinede dandik falan Eset firmasına yakışmaz.

Son düzenleme:
Neresinde sıkıntı var söyler misiniz? Sadece bilgisayarlarda bazen sorun yaratabiliyor. Ne yani? Kaldır yeniden yükle. Ama bilgisayarı iyi olmayanların daha iyi kullanmasını öneririm. Korumayı mı sağlayamıyor? Virüsleri mi bulamıyor? Ne?
Küçükken bilgisayarcı ESET yüklemişti, virüsleri bulamıyordu.
Daha sonra kafasına göre virüs uydurup duruyordu gereksiz RAM kullanıyordu. Yeter mi ? Ha işlem gücünü saymadım.

Küçükken bilgisayarcı ESET yüklemişti, virüsleri bulamıyordu.
Daha sonra kafasına göre virüs uydurup duruyordu gereksiz RAM kullanıyordu. Yeter mi ? Ha işlem gücünü saymadım.
Kardeşim anlaşıldı ne de yapsak Eset'i sana sevdiremiyecez :) Senin seçimin.

ESET kullanacağıma 360 Total Security kullanırım içerisinde Avira, Bitdefender gibi yazılımların virüs motorunu barındırıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı