0-100 TL arası RGB oyuncu klavyesi

HughJackman

Kilopat
0-100 TL arası güzel bir klavye arıyorum. Öğrenci olduğum için bütçe konusunda birazcık sorun var maalesef bilgisayarı kullanma süreme gelecek olursak günde 4-5 saat oturuyorum ve sürekli oyun oynuyorum. Laptop klavyesi ile oynaması açıkçası çok zevkli olmuyor o yüzden klavye almaya karar verdim. Bütçe konusunda değeceğini düşünüyorsanız ürünün 10-15 TL'lik bir artış olabilir. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. Bi de şu klavye hakkında fikrinizi rica edeceğim.

Everest Rampage Rapido KB-R03 Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede RGB oyuncu klavyesi alınmaz. Alınırsa da bulduğunuz model gibi dandik olur. Alınması gereken klavye G103.

RGB istiyorsanız 180 TL'ye Masterkeys Lite L var. Güzel bir model. İndirim zamanlarında 130 TL'ye düştüğü olmuştu. Şu anda ise 175 TL imiş. Daha altındaki RGB modellerin hiçbirini önermiyorum.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB Memchanical Oyuncu Klavyesi - Türkçe

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bütçede RGB oyuncu klavyesi alınmaz. Alınırsa da bulduğunuz model gibi dandik olur. Alınması gereken klavye G103.

RGB istiyorsanız 180 TL'ye Masterkeys Lite L var. Güzel bir model. İndirim zamanlarında 130 TL'ye düştüğü olmuştu. Şu anda ise 175 TL imiş. Daha altındaki RGB modellerin hiçbirini önermiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Klavyeyi aldım teşekkür ederim.

Hangi klavyeyi aldın.
Hangisini aldıysan incelemesini yazar mısın?
Benimde kalvyeye ihtyiyacım var da.

Bu klavyeyi aldım kardeşim elime ulaştığı an fikirlerimi yazacağım ama biraz fikir sahibi olmak istiyorsan şuradan bakabilirsin.

Hangi klavyeyi aldın.
Hangisini aldıysan incelemesini yazar mısın?
Benimde kalvyeye ihtyiyacım var da.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchanical TR Oyuncu Fiyatı

İndirim var kardeşim haberin olsun. İyi geceler.

Tigoes K9 kullanıyorum. RGB değil ama led :) .Daha önce hiç kaliteli bir şey kullanmadığım için bana çok güzel geliyor. Klavyeden soğumamak için Media Markt reyonlarındaki mekanik klavyelere basmıyorum. Mutluyum. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı