0-100 TL bütçe için makrolu fare önerisi

Bütçe
0-100

Mehmedovskii

Kilopat
Daha fazla  
FPS oyunlarında işimi görsün istiyorum. Elalem makrolu fareyle tarayıp 4-5 HS atarak beni gebertiyorken ben tek tek sıkıp adamı zor vuruyorum :D.
Bloody T70 mouse aklımdaydı fakat makro programı için ayrı olarak 15-20 dolar para istiyorlarmış. (Yok daha neler. 15 dolar daha vereyim sen vur adamları...)
Önerebileceğiniz fareler varsa nelerdir? Yazabilir misiniz? Bu hafta sonu almayı planlıyorum.
Büyük ve ağır fareleri seviyorum. Elimi tamamen kavrasa çok hoş olur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Peki bu attığınız mouse'larda dediğim tarzda bir makro programı var mı?. Mouse'yi şu derecede tut, şu konuma getir. (Kısaca oyunlarda yapılan makro ayarlarını diyorum :D M4A1- Spray filan. /Genel spray vs.)
Şuan kullandığım farede de makro var dediler. Fakat istediğim tarzda bir makro değil kendileri...
mousss.png

Anladım hocam. Peki bu attığınız mouse'larda dediğim tarzda bir makro programı var mı?. Mouse'yi şu derecede tut, şu konuma getir. (Kısaca oyunlarda yapılan makro ayarlarını diyorum :D M4A1- Spray filan. /Genel spray vs.)
Şuan kullandığım farede de makro var dediler. Fakat istediğim tarzda bir makro değil kendileri...
Eki Görüntüle 850889
Var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ek olarak Gamenote olana bakabilirsin.

Var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ek olarak Gamenote olana bakabilirsin.
Ben detaylı olarak bir araştırayım. Ondan sonra kararımı vereyim en iyisi, teşekkürler :)

Geri
Yukarı