0.38 Mbps Upload ile 1080p yayın açılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde olur işte. Videoyu birkaç gün içinde sileceğim. Sonradan görebilecek arkadaşlar linkte video yok diye kendi kendine sorgulamasın. :D

Trol değil troll olacak, ayrıca size mi soracağım nerede gülüp nerede konu açacağımı? Herkes konu açmakta özgür sonuçta.
Komik bir şey paylaşıyorsan adam akıllı komik bir şey paylaşacaksın, " Yha internetim 0.38 mebepese, 1080p açar mı yha" deyip, cevaplara "Haha aslında canım sıkıldı biraz eğlenmek istedim insanlar nasıl tepki verecek onu görmek istedim" diyorsun, bir gün seninle eğlenirler başka şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde olur işte. Videoyu birkaç gün içinde sileceğim. Sonradan görebilecek arkadaşlar linkte video yok diye kendi kendine sorgulamasın. :D
Çokta kötü değilmiş ya yapılır bence 😂

Komik bir şey paylaşıyorsan adam akıllı komik bir şey paylaşacaksın, " Yha internetim 0.38 mebepese, 1080p açar mı yha" deyip, cevaplara "Haha aslında canım sıkıldı biraz eğlenmek istedim insanlar nasıl tepki verecek onu görmek istedim" diyorsun, bir gün seninle eğlenirler başka şekilde.
İnsanlarla sohbet etmek için konu açıp soruyu bahane edip eğlenmek kötü bir şey mi. Çok rahatsız olduysanız ismimi gördüğünüz konulara girmeyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı