0-400₺ Ses sistemi önerisi

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar bilgisayarda yüksek seste müzik dinlemeyi seviyorum, işim gereği de günün çoğu zamanını bilgisayar başında geçiriyorum. Bana maksimum 400₺ olacak kaliteli 2+1 (varsa 5+1 de olur neden olmasın) ses sistemi önerebilir misiniz? Not: Müzik dinlerken "o cam çerçeve sallanmalı" diyen insanlardanım. Yani sub vurduğu zaman dinlediğim müzikten aldığım haz artmalı.

bende 5+1 sistem var biraz eski bir sistem 10 yıla tarihi olur :D piyasada bu üründen yok HTS-8190 modeli sesini ayarlayabilirsiniz ve çok seslidir ihtiyacınızı görecektir 250ye veririm
resim_2021-03-05_181517.png

Logitech z313 ve z213'e veya Creative sistemlere bakabilirsiniz. Ben de 1+1 Logitech z200 var, ses kalitesini oldukça iyi.

bende 5+1 sistem var biraz eski bir sistem 10 yıla tarihi olur :D piyasada bu üründen yok HTS-8190 modeli sesini ayarlayabilirsiniz ve çok seslidir ihtiyacınızı görecektir 250ye veririmEki Görüntüle 907861
Sıfır almayı tercih edeceğim, yine de teşekkür ederim.
Bunu düşünebilirim.
Logitech z313 ve z213'e veya Creative sistemlere bakabilirsiniz. Ben de 1+1 Logitech z200 var, ses kalitesini oldukça iyi.
Ben de modelini hatırlamıyorum ama çok uzun zamandır 2+1 Creative bir sistem kullanıyorum normalde çok memnundum fakat tok ve rahatsız edici bir cızırtı sesi başladı kullanmayı bıraktım. (Bilgisayar kapalı konumdayken bile hoparlör açıkken dzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz diye "rahatsız edici seviyede" cızırdıyordu)

Eskiden Z313 kullanıyordum ses patlamaları yüzünden iade ettim.
Bunu aldım basları ve tizleri Z313'den daha iyi
Ne demek istediğimi Vatan Computer'e gidip ikisinede telefonunu takıp anlayabilirsin.

Eskiden Z313 kullanıyordum ses patlamaları yüzünden iade ettim.
Bunu aldım basları ve tizleri Z313'den daha iyi
Ne demek istediğimi Vatan Computer'e gidip ikisinede telefonunu takıp anlayabilirsin.

Logitech ile mikadoyu mu karşılaştırıyorsun telefondaki ses kartı iyi olmadığı için sana sesi öyle iletiyor. Ben bu ses kartını kullanıyorum Creative Sound Blaster Omni Ses Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İstersen bu ses kartıyla dene o zaman hangisi daha iyi bakarsın :D

Logitech ile mikadoyu mu karşılaştırıyorsun telefondaki ses kartı iyi olmadığı için sana sesi öyle iletiyor. Ben bu ses kartını kullanıyorum Creative Sound Blaster Omni Ses Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İstersen bu ses kartıyla dene o zaman hangisi daha iyi bakarsın :D
Durum ses kartının kalitesine göre belirlenecekse yine arkadaşın dediğini almam daha mantıklı, H61-C O.E.M. anakartın kendi ses kartını kullanacağım çünkü.

Geri
Yukarı