0-50 TL Kulaklık tavsiyesi

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklışık 3-4 yıldır kullandığım Asus Zenfone 6 kulaklığım nihayet bozuldu. Bu fiyat aralığında (en fazla 10 tl daha ekleyebilirim oda aradaki performans ve kalite farkı değecek kadar olursa) kulak içi kulaklık arıyorum. 6 7 ay götürmesi yeterli olur. Samsung J7 Prime kulaklığı gibi sert kulaklıklar kulağımı acıttığı için o tarz kulaklıklar istemiyorum. Günlük sadece yolda müzik dinlemeye yeterli birşey arıyorum. Aklımda Jwmaster i30 vardı (arkadaşımdan denemiştim hoşuma gitmişti) fakat sanırım şirket kapandı sitelerine giriş yapamıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklışık 3-4 yıldır kullandığım Asus Zenfone 6 kulaklığım nihayet bozuldu. Bu fiyat aralığında (en fazla 10 tl daha ekleyebilirim oda aradaki performans ve kalite farkı değecek kadar olursa) kulak içi kulaklık arıyorum. 6 7 ay götürmesi yeterli olur. Samsung J7 Prime kulaklığı gibi sert kulaklıklar kulağımı acıttığı için o tarz kulaklıklar istemiyorum. Günlük sadece yolda müzik dinlemeye yeterli birşey arıyorum. Aklımda Jwmaster i30 vardı (arkadaşımdan denemiştim hoşuma gitmişti) fakat sanırım şirket kapandı sitelerine giriş yapamıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
JBL C100SIUWHT Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık CT IE Beyaz Fiyatı. En iyi bunu önerebilirim, bu fiyat bandında.

Sürekli kulaklık bozan biriyim 2,3 ayda bir kulaklığım bozulur düzgün kullanmama rağmen..
Jbl c100 aldım çok kaliteli kulaklık yapmış adamlar aylardır bozulmadı ses kalitesi de çok iyi.

Xiaomi Piston Fresh kulaklıklığını gördüm internette 30 TLye kadar düşebiliyor. Aradaki 35 TL'lik fark verilip JBL c100 si mı almalıyım yoksa Xiaomi beni 6 7 ay götürür mü?

Xiaomi Piston Basic kulaklığını 1 yıldır kullanıyorum. Ben gayet memnunum. Size de öneririm. JBL'ı kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum.

Alttaki kulaklığı tavsiye ederim. Fiyatı 60, Gümrük fiyatı ile 70 TL;
Pazartesi elime ulaşacak. Şu an PTT şubesinde bekliyor. Kargo süresi daha on gün olmadı. En hızlı ücretsiz kargo ile geliyor. Gümrüğe kapıda 10 TL ödüyorsun. Ortalama on gün içinde 10 TL daha ekleyebilirsen alabilirsin.

Hocam bütcenizi aşacak biliyorum ama 50tl daha koyup kaliteli bir kulaklık alın derim. Mesela hepsiburada da indirimde çok güzel bir kulaklık var
7.1 Ses kalitesi var rampage ürünler sağlam oluyor bu arada düşünün derim ben bir. Az daha sabır edip üstüne 50 daha koyup alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı