0-600 TL Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Blumber

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizden kulaklık önerisi isteyeceğim. Müzik konusunda belli bir beklentim yok o kadar müzik düşkünü değilim fakat kulaklıkta aradığım, iyi oyun ve film performansı vermesidir. Mikrofon kalitesi olarak arkadaşlarımın beni düzgün bir şekilde anlaması yeterlidir. 600 lira bütçem var fakat ne kadar ucuz o kadar iyi olur benim için. Aklımda Steelseries Siberia 650 var fakat size sormak istedim.

İyi oku logitech tercih etmelisin ve 430'u falan gec simdi 7.1'i gercek değil. Zaten simdi logitech piyasaya yeni bir seri suruyor ve bir kuaklik Logitech g 231 bu kulaklik Xbox, ps 3, 4 uyumlu digerlerine gore daha hafif ve mikrofonunda yeni bir teknoloji var. Bu mikrofon logitechin yaptigi en iyi mikrofon bunu beklemeni oneririm ve bence bunu alinca yanina birde ses karti alirsan baya saglam bir kulaklik olcagina inaniyorum.

Ayrica ben wirelesslari baya bir arastirdim kulaklik wireless alinmaz. Bozulma orani cok yuksek oluyor ve baya agir oluyor alici verici felan var diye radyasyon yayiyor beynin agriyor.

Su anda fiyat olarak logitech kendi sayfasinda 69.99$ olarak satiyor. Ama yurt ici alirsan muhtemel 290 300 gibi bi rakam olur. Ayrica steel series iyi ses vermez tercih etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi oku logitech tercih etmelisin ve 430 u falan gec simdi 7.1 i gercek deil zaten simdi logitech piyasaya yeni bir seri suruyor ve bir kuaklik Logitech g 231 bu kulaklik Xbox,ps 3,4 uyumlu digerlerine gore daha hafif ve mikrofonunda yeni bir teknoloji var bu mikrofon logitechin yaptigi en iyi mikrofon bunu beklemeni oneririm ve bence bunu alinca yanina birde ses karti alirsan baya saglam bir kulaklik olcagina inaniyorum

Ayrica ben wirless lari baya bir arastirdim kulaklik wirless alinmaz bozulma orani cok yuksek oluyor ve baya agir oluyor alici verici felan var diye radyasyon yayior beynin agriyor

Su anda fiyat olarak logitech kendi sayfasinda 69.99$ olarak satiyor ama yurt ici alirsan muhtemel 290 300 gibi bi rakam olur ayrica steel series iyi ses vermez tercih etmem
Beklemek istemiyorum.
Void Wireless RGB.
Düşündüğüm kulaklıklardan biri fakat ses kalitesi konusunda pek olumlu yorumlar duymadım. Yoksa tercih edecektim. Birde ses yalıtımı yüksek olan bir kulaklık arıyorum.

Tasarımı daha çok hoşuma gidiyor. Ayarlanabilir renk seçenekleri ile Chroma fare ve klavyesi ile daha hoş bi görüntü oluşturuyor. Şahsi fikirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı