02:00-08:00 arası indirmelerin kotaya yansıması

Bunyamin35

Hectopat
Daha fazla  
Akşamleyin gece 12 gibi bu resme baktığımda kotamdan harcadığım miktar yaklaşık 8 GB idi. Fakat gece saat 2:05'den sabah 7:00'a kadar yaptığım "DOOM" adlı oyunun %45'ini indirdiğimde bunun kotama yansıdığını gördüm. Bunun asıl sebebi nedir? Neden kotamdan yedi ve nasıl düzeltilebilir bu problem?

bnvbnvb.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen çok değil 5 dakika önce Türk Telekom müşteri hizmetleriyle konuştum. Bu durumun normal olmadığını kendilerine verilen bilginin de kotaya işlememesi yönünde olduğunu söyledi ve bir hata raporu oluşturdu, hemen sonra bir bayan beni aradı ve modeminiz 9 gündür aralıksız açık kaldığından dolayı sanki 1 mayıstan sonra kullanıyormuşcasına gözüktüğünü söyledi. Diğer aylarda fazladan kotayı bitirdiğiniz için bizimde hangi saatler içerisinde indirme yapıp yapmadığınızı göremediğimiz için bunun çıkar bir yolu yok dedi. Bana sadece modeminizi 1 dakika aralıkla resetleyin ve bekleyin dedi en fazla 48 saat içerisinde güncelleme yapılacak falan dedi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı