0232 235 0013 Numaradan Arandım

Pantheon

Megapat
Makaleler
159
Yer
Bursa-İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Pc Doktoru
Profil Kapağı
1524814261
02322350013 bu numaradan arayıp, gönderdiğiniz fotoğrafın kriterlere uyduğunu ve pazar günü Central Otel'de yapılacak olan ön görüşmeye gelmemi istediler. Sizce dolandırıcı olma ihtimali var mı? Çünkü böyle bir başvuru yaptığımı hatırlıyorum. Oyunculuk için bu durum.

Google'den aratınca baya millete böyle söylemişler, sadece bir yorum olumlu. Fazla giden olmamış.

0224 273 55 00 telefon numaraları bu olarak gösteriliyor internet sitelerinde. Dolandırıcı olma olasılığı var ama nasıl dolandırmaya çalışıyor anlamadım. İsterseniz yine de bir arayıp sorun dediğim numarayı.

Bu tip durumların gerçekleri de insanların hayalleri üzerinden bir nevi kandırma ve cebindeki parayı alma üzerine kurulu olduğu için çok sıcak bakmıyorum bu tip işlere ama sizin için sorun değilse gidip neymiş, ne değilmiş bakabilirsiniz. Para isterler vs. gibi durumlar söz konusu olursa da çeker gidersiniz.
Otel falan olması da ekstra şüpheli bir durum.

Görüşmek bir otel içerisinde olacak. Otel içinde bir sorun olacağını zannetmiyorum fakat (varsa) arabanıza dikkat etmenizde, evinizde de yetişkin birinin bulunmasına dikkat etmeniz gerekiyor bence.

02322350013 bu numaradan arayıp, gönderdiğiniz fotoğrafın kriterlere uyduğunu ve pazar günü Central Otel'de yapılacak olan ön görüşmeye gelmemi istediler. Sizce dolandırıcı olma ihtimali var mı? Çünkü böyle bir başvuru yaptığımı hatırlıyorum. Oyunculuk için bu durum.

Google'den aratınca baya millete böyle söylemişler, sadece bir yorum olumlu. Fazla giden olmamış.
Çoğunluk ilkesine uymanı tavsiye uymalısın.

Geri
Yukarı