"0cx000007b" hatası

Mustafa K2

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Benim aldığım hata 0xc000007b neredeyse her şeyde hata veriyor. Verdiğiniz linktekileri bile indirmeye çalışırken hata verdi.
C:\Windows\SysWOW64\D3DCOMPiLER_43.dll
C:\Windows\System32\D3DCOMPiLER_43.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_43.dll
C:\Windows\System32\d3dx9_43.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3dx11_43.dll
C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll
C:\Windows\SysWOW64\X3DAudio1_7.dll
C:\Windows\System32\X3DAudio1_7.dll
C:\Windows\SysWOW64\XAPOFX1_5.dll
C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll
C:\Windows\SysWOW64\MSVCR100.dll
C:\Windows\System32\MSVCR100.dll
Tüm bu dosyaları silin ve verdiğim paketlerin hepsini eksiksiz yükleyin.

Rapor da var içinde... Ama ben raporda çok bir sorun göremedim. Sorunu yaratan yazılım Discord mu? Bir de onun raporunu paylaşır mısın?
Evet fark etmemişim.

Rapor yapmaya çalıştım olmuş mu ? ProcessMonitor (2).zip

Arkadaşlar sanırım yanlış bir DLL sildim ve geri nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.

Eki Görüntüle 329236
.NET Framework güncelleyin. Ayrıca yukarıdaki mesajda dendiği gibi Discord.exe'nin raporunu alın.

Bilgisayarda Steam ve Microsoft Edge dışında neredeyse her şeyi açmaya çalışırken bu hatayla karşılaşıyorum. .NET Framework yüklemeye çalışınca en son sürümü zaten yüklü diyor. Discord' u açmaya çalışınca exe uzantısı Update olarak gözüküyor. Chrome' da hata almıyorum ama açmaya çalışınca Hay Aksi! de kalıyor ve chrome uzantılarımın kilitlendiğini söylüyor.
Hata aldığım başka bir programın raporunu aldım. Logfile.PML @Recep Baltaş @NookumPie
Çözüm yok mu ? :cry: @Recep Baltaş @NookumPie
Rapor da var içinde... Ama ben raporda çok bir sorun göremedim. Sorunu yaratan yazılım Discord mu? Bir de onun raporunu paylaşır mısın?
Evet fark etmemişim.

.NET Framework güncelleyin. Ayrıca yukarıdaki mesajda dendiği gibi Discord.exe'nin raporunu alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Recep Baltaş @NookumPie @Mr.Acar

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı