0x00000124 Mavi Ekran Sorunu

Semihcankavakli

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gündür bilgisayarımda sorun var, mavi ekran hatası alıyorum bilgisayar özelliklerimi ve hata ile ilgili görselleri yükledim yardımcı olabilir misiniz?
Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı3.PNG
Ekran Alıntısı4.PNG
FullSizeRender.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cmd yönetici olarak açıp sfc /scannow komutunu yazın. Bir de PowerShell yönetici olarak açıp
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth komutunu yazın. Düzelirse bilgilendirin :)

Merhaba
Bilgisayarıma yeni format attım çünkü pc acılmıyordu hatayı aldıktan sonra mı minidump dosyalarını atmam gerekiyor. Teşekkürler iyi calışmalar.

Cmd yönetici olarak açıp sfc /scannow komutunu yazın. Bir de PowerShell yönetici olarak açıp
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth komutunu yazın. Düzelirse bilgilendirin :)
Merhaba
Bilgisayarım açılmıyordu format atmak zorunda kaldım şuan pc açılıyor bu komutları hatayı aldıktan sonramı yapmalıyım yoksa hemen yapimmi
Teşekkürler iyi çalışmalar.

Merhaba
link : Minidump - Google Drive
İyi akşamlar.

Bu arada mavi ekran hatası diye geçiyor bu hata ama benim ekranda mavi renk olup hata kodları cıkmıyor ekran kahverengi ve aralarında siyah cizgiler olan renge dönüyor bazen beyaz renk bazende siyah renk oluyor bilginize.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı