0x00000139 0x0000000a Windows 8.1 mavi ekran

zaphod

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Windows 8.1 Industry Pro kullanıyorum. Tüm yazılımlar ve oyunlar lisanslı. Ekran kartı sürücüsü en güncel beta sürümünde. Diğer driverlar da güncel. Bugün oyun oynarken 2 kez mavi ekran hatası verdi.

2 adet minidump dosyası aşağıda:
Yandex.Disk
Yandex.Disk

Minidump dosyalarını Visual Editor ile açamadığım için buraya konuyu açtım. Sorun ne olabilir?

Norton ürünlerini kaldır, AMD overdrive sürücünü kaldır hatta Amd sürücülerini kaldır DDU ile silip overdrive seçmeden yükle(OC varsa kaldır), Realtek sürücünü güncelle, Razer yazılımı güncelle veya kaldır.
AMD 15.7 sürücüsü yüklü. Overdrive'ı yüklerken sormuyor sanırım zaten. Panelden aktif veya pasif yapabiliyoruz.

Norton ürününü kaldırırsam güvenlik yazılımı olarak ne kullanayım, bir öneri var mı?

Aygıt yöneticisinde Realtek sürücüsü için güncelleme görünmüyor, bağlantı verme şansınız var mı?

Razer Synapse şu anda en güncel sürümünde zaten.

OC olarak BIOS'tan performans moduna geçmiştim. Bunun dışında bir şey yok.

AMD 15.7 sürücüsü yüklü. Overdrive'ı yüklerken sormuyor sanırım zaten. Panelden aktif veya pasif yapabiliyoruz.
Yüklü olup olmadığını sormadım. Yüklerken özel seçmezseniz normaldir görmemeniz. Panelden de pasif yapın.
Norton ürününü kaldırırsam güvenlik yazılımı olarak ne kullanayım, bir öneri var mı?
Sadece dediğimi yapın.
Aygıt yöneticisinde Realtek sürücüsü için güncelleme görünmüyor, bağlantı verme şansınız var mı?
Aygıt yöneticisinden güncelleme yapılmaz. Siteden kontrol yapılır.
Razer Synapse şu anda en güncel sürümünde zaten.
Güncelse kaldırın. Yazıda ne yapacağın belirtildi.
OC olarak BIOS'tan performans moduna geçmiştim. Bunun dışında bir şey yok.
Standart moda alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı