0x80071160 güncelleme hatası

Cuci_1

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast 2x16 GB 2666MHz CL16
SSD veya HDD modeli
WD10EZEX
Ekran kartı
Nvidia GTX 1050 Ti
Anakart
PRO DT N100
İşlemci
Intel Core i5-7400
Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80071160)

Güncelleme yaparken böyle bir hata alıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmayı hizmetleri yeniden başlatmayı sorun gidericiyi çalıştırmayı denedim ama olmadı.
Bunu nasıl çözebilirim?

Güncelleme yaparken böyle bir hata alıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmayı hizmetleri yeniden başlatmayı sorun gidericiyi çalıştırmayı denedim ama olmadı.

Tüm Windows Update ve ona bağlı olan hizmetlerin açık olduğundan emin misiniz?

Windows Update hizmetini, Windows Update medic hizmetini, orchestrator Hizmeti'ni güncelleştir hizmetlerini açın. Windows Update, 1'den fazla hizmete bağlıdır.

Windows Update hizmetlerini açarken hata yaşarsanız bu çözümü deneyin.

Çözüme ulaşamazsanız, Windows Update blocker kullanarak disable Windows Update deyin, daha sonra enable Windows Update deyin. Sizin için Windows Update hizmetlerini açacaktır.

Bu soruna en büyük etken, Windows Update'in ve diğer hizmetlerinin açık olmamasından dolayı oluyor ancak Windows Update'i yapacak bileşenler bozuk olduğundan dolayı bu sorun olabilir.

Windows dosyalarını onarmak için bu rehberi yapın:

Hiçbir şekilde çözemezseniz, güncel sürümü Microsoft Update Catalog üzerinden manuel olarak indirin ve güncelleyin, bir ihtimal çözülebilir o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı