CS2 ev internetinde takılıyor fakat mobil veri ile takılmıyor

Ryujin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS2 de ara sıra takılma giriyor, 70 civarı ping ile oynuyorum. Oyun 2K da 200 FPS civarında alıyorum. Fakat neden olduğunu bilmediğim bir takılma sorunu mevcut. Sistemden olmadığına eminim. Mobil veri bağlayıp oynuyorum. Sizce sorun ne olabilir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240515_094206_Chrome.jpg
    Screenshot_20240515_094206_Chrome.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20240515_094203_Chrome.jpg
    Screenshot_20240515_094203_Chrome.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 11
Direkt telefona yaptım ve sonuç bu şekilde;

Vodafone
Vodafone kullanmadığım bir şey diyemiyorum araştırmak lazım. Superonline olsaydı kesinlikle Superonline kaynaklı derdim çünkü Superonline da engelleme sansür bant genişliği daraltması vs uyguluyor ve muhtemelen Vodafone da da böyle durum söz konusu dediğinize göre.

Bakınız bu konudaki mesajıma 2 tane konu linki verdim okuyunuz anlarsınız .
Bina içinde ankastre kutusu olmasına rağmen Turkcell Superonline altyapısı gözükmüyor

Vodafone kullanmadığım bir şey diyemiyorum araştırmak lazım. Superonline olsaydı kesinlikle Superonline kaynaklı derdim çünkü Superonline da engelleme sansür bant genişliği daraltması vs uyguluyor ve muhtemelen Vodafone da da böyle durum söz konusu dediğinize göre.

Bakınız bu konudaki mesajıma 2 tane konu linki verdim okuyunuz anlarsınız .
Bina içinde ankastre kutusu olmasına rağmen Turkcell Superonline altyapısı gözükmüyor
Anladım. Zaten bende turkcell i pek sevmiyorum. Sıkıntılı bir internet. Vodafone da indirme yaparken genelde yaşadığım sorun asiri dalgali olmasıydı. Oyun içinde sağ üstte ms vb bilgiler gösteren bir kısım var bir gözüm orda oluyor genelde. Tab daki ping değerim güzel fakat sağ üstteki kısımda ara ara firlamalar oluyor. 150 200 lere. Genelde takılmalar da o zaman oluyor. Ama normalken de pek akicilik yakalayamadım. Mesela Berk Rip i izlerim arada onun oyunu yağ gibi. Tabiki sistemi benimkinden çok daha iyidir ama ben de o takılmalari gidererek akıcı oynayabilirm diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı