0xc000007b hatası

timah230

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben cumartesi günü i5 6500 Msi GTX 960 Msi Bazooka gibi parçaları içeren sistem topladim. Windows'u internetten kurdum sonra bana oyunlarda 0xc000007b hatası aldım(lol Nba 2k16, Watch dogs gibi oyunlar) biraz uğraştım Nba2k16 ve lol'u düzelttin ama Watch dogs yapamadım. Sonra steam'den ark indirdim onda da verdi ama lol, watch dogs CS:GO, Rocket league, Fifa15, Tomb raider de vermiyor. Ne yapmalıyım içim acıyor o kadar para verip böyle bir hata yüzünden bazı oyunları oynayamdıgımdan. Lütfen bana neden olabileceğini yada nasıl çözüleceğini anlatınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle kartın ile uzaktan yakından bir alakası yok bu sorunun. Sorun yazılımsal olarak gözüküyor, boşuna "param yazık oldu" gibi feryat figan etmene gerek yok. Parana karşılık gayette güzel karşılığını verir bu ekran kartı. Tahminimce DirectX hatası olabilir yada Nvidia yazılımında bir sorun olabilir. Pek fazla fikir yürütemeyeceğim ama sorunun erkan kartı ile alakası olmadığından eminim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı