Çözüldü 0xc00000e9 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

IMG-20221030-WA0001.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun dediğim gibi diskte o zaman. D diski HDD'dir diye düşünüyorum. HDD'nin bağlantısını sistemden sökün, hatayı almazsanız dediğim doğrulanmış demektir.
Depolama birimlerinde sorun var gibi, ne kullanıyorsunuz depolama olarak? Hatayı ne zamandır alıyorsunuz? Son zamanlarda sisteme parça ekleme çıkarma yaptınız mı? Yaptıysanız belki depolama birimlerinin bağlantıları gevşemiştir. Tüm bağlantılar tam mı diye kontrol edin.

Depolama birimlerinde sorun var gibi, ne kullanıyorsunuz depolama olarak? Hatayı ne zamandır alıyorsunuz? Son zamanlarda sisteme parça ekleme çıkarma yaptınız mı? Yaptıysanız belki depolama birimlerinin bağlantıları gevşemiştir. Tüm bağlantılar tam mı diye kontrol edin.

SSD ve hard disk kullanıyorum. 4 gündür aynı hatayı alıyorum. Disklerin bağlantılarını soktum çıkardım yine işe yaramadı ve bu hatayı almadan önce birkaç hafta önce D diskine oyun yükleyemiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun dediğim gibi diskte o zaman. D diski HDD'dir diye düşünüyorum. HDD'nin bağlantısını sistemden sökün, hatayı almazsanız dediğim doğrulanmış demektir.

Çözüm

Karşıma böyle bir ekran çıktı. Kenardaki SSD'nin üstüne tıklayıp alttaki Save'e basıyorum ve ardından tekrar aynı yeri açıyor.

IMG_20221030_132106.jpg

Boot Menu'de Windows Boot Manager varsa en üste alın, yoksa Boot menüsünün fotoğrafını paylaşın.

İşletim sistemi SSD'ye kurulu değilmiş ki o zaman. SSD'ye işletim sistemi kurmalsınız, Windows 10 için rehberi burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşletim sistemi SSD'ye kurulu değilmiş ki o zaman. SSD'ye işletim sistemi kurmalsınız, Windows 10 için rehberi burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı