Çözüldü 0xc0000142 7z.exe hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ecevit son

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
gtx 1660 super
Anakart
asus
İşlemci
eyzen 7 3700x
güncellemeye çalıştımda bu hatayı aldım fakat daha önce almamıştım baktım araştırdım kullanıcı adı değiştirdim 7z sildim ama düzelmedi

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-07 205320.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-07-07 205320.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Çözüm
DDU ile sildim güvenli modda ve sonra tekrar geri yükledim sorunumun cözüldü ama bir daha ki güncelemede arkadaşım tekrar olubilicegini söyledi onda da aynı sorun varmış hep silip geri yüklüyormuş başka aynı sıkıntıyı yaşayan varsa diye tekrar yazıyorum teşşekür ederim
İndirdiğiniz dosya ya bozuk ya da 7ZIP programınız bozuk. İndirdiğiniz dosyayı başka bir program ile ayıklamayı deneyin, WinRAR olabilir. Eğer hala aynı hatayı alırsanız dosyayı başka bir kaynaktan indirmeyi deneyin.

İndirdiğiniz dosya ya bozuk ya da 7ZIP programınız bozuk. İndirdiğiniz dosyayı başka bir program ile ayıklamayı deneyin, WinRAR olabilir. Eğer hala aynı hatayı alırsanız dosyayı başka bir kaynaktan indirmeyi deneyin.

DDU ile sildim güvenli modda ve sonra tekrar geri yükledim sorunumun cözüldü ama bir daha ki güncelemede arkadaşım tekrar olubilicegini söyledi onda da aynı sorun varmış hep silip geri yüklüyormuş başka aynı sıkıntıyı yaşayan varsa diye tekrar yazıyorum teşşekür ederim

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı