0xc0000225 hatası

• Konuyu başlatan Qr1m
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 99

Qr1m

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Windows 11'den Windows 10'a düşürmek için sıfırlıyordum, sıfırlarken bilgisayarı kardeşim direkt kasadan ya da prizden kapatmış emin değilim ama sonuç olarak sıfırlama ortasında kapanmış. Tekrar açıp sıfırlamaya devam ettim sıfırlama bitti vs.

USB'lere bağlı kablosuz cihazlar sorun çıkarmaya başladı. bu sefer internet Dongle'ı bazen bağlanmıyor, kulaklık cızırtı yapıyor vs. Sıfırladıktan sonra olduğu için bir tekrar sıfırlayayım dedim 0xc0000225 hatası alıyorum, System32'den winload.efi yazıyor dosya olarak. Nasıl çözebilirim?

Bilgisayarımı Windows 11'den Windows 10'a düşürmek için sıfırlıyordum, sıfırlarken bilgisayarı kardeşim direkt kasadan ya da prizden kapatmış emin değilim ama sonuç olarak sıfırlama ortasında kapanmış. Tekrar açıp sıfırlamaya devam ettim sıfırlama bitti vs.

USB'lere bağlı kablosuz cihazlar sorun çıkarmaya başladı. Bu sefer internet Dongle'ı bazen bağlanmıyor, kulaklık cızırtı yapıyor vs. sıfırladıktan sonra olduğu için bir tekrar sıfırlayayım dedim 0xc0000225 hatası alıyorum, System32'den winload.efi yazıyor dosya olarak. Nasıl çözebilirim?

Neden sıfırlama yapıyorsunuz ki direk temiz kurulum yapın.

Geri
Yukarı