0xc00007b Hatası Kalıcı Çözüm Önerisi

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri
Sürekli bu hatayı alıyorum oyun, program vs. yüklerken. Bir şey yüklediysem en az 1 saat çözümü için uğraşıyorum. Bu hatanın kalıcı bir çözümü var mı? Bütün DLL'leri yüklesem düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalıcı çözüm olsa bunu paylaşırdık herhalde, değil mi :) Her hata için çözüm değişiyor. Bütün DLL'leri yüklemekten kasıt DLL indirip kopyalamaksa bu sorunu çözmez, aksine daha da derinleştirir.

Hata alıyorsanız konu açıp ProcMon raporu paylaşıyorsunuz ve biz de size çözümü söylüyoruz.

Kalıcı çözüm olsa bunu paylaşırdık herhalde, değil mi :) Her hata için çözüm değişiyor. Bütün DLL'leri yüklemekten kasıt DLL indirip kopyalamaksa bu sorunu çözmez, aksine daha da derinleştirir.

Hata alıyorsanız konu açıp ProcMon raporu paylaşıyorsunuz ve biz de size çözümü söylüyoruz.
ProMon ile uğraşmak istemiyorum her zaman 10 saniyelik bir olay, bir müddet sonra insanın canı sıkılıyor.

@sefa_41 Bu hataları DLL'ler düzgün kurulmadığı veya hasar aldığı zaman alıyorsunuz. En son kaç yıl önce "07b" hatası aldım hatırlamıyorum. 3. parti uygulamalar ile bunları yüklüyorsanız bu tür hatalar almanız normal. Windows'u kurduktan sonra Steam gerekli olan paketleri kendisi yüklüyor, dolasıyla hatalı bir kurulum olması söz konusu olmuyor.

@sefa_41 bu hataları DLL'ler düzgün kurulmadığı veya hasar aldığı zaman alıyorsunuz. En son kaç yıl önce "07b" hatası aldım hatırlamıyorum. 3. parti uygulamalar ile bunları yüklüyorsanız bu tür hatalar almanız normal. Windows'u kurduktan sonra Steam gerekli olan paketleri kendisi yüklüyor, dolasıyla hatalı bir kurulum olması söz konusu olmuyor.

Yani mesela bu hatayı aldım ya ben bu oyunu bu hataları duzeltmeden Steam'den indisem çalışır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı