1.0 TSI Caddy olur mu?

İstenirse rushatta binek olarak geçiyor.
Güzel kardeşim bak;
1. Bu araba ticari olarak tasarlanmış.
2. Bu araba ticari olarak tasarlanmış
Ve son olarak bu araba ticari olarak tasarlanmış. Sen Caddye eğer polo motoru takıyosan ve alıyosan bilki ciddi sorunlar vardır.

Güzel kardeşim bak;
1. bu araba ticari olarak tasarlanmış.
2. bu araba ticari olarak tasarlanmış.
Ve son olarak bu araba ticari olarak tasarlanmış. Sen Caddy'e eğer polo motoru takıyosan ve alıyosan bilki ciddi sorunlar vardır.

Sadece diyorum ki rushata otomobil olarak işlenebiliyor. Normal araç gibi 2 senede bir muayenesi oluyor.

Son düzenleme:
Kasa kalitesine, aerodinamiğine bir şey demiyorum. Geniş ve yüksek araç sevenler tercih edebilir.
Polo'dan daha uygun, daha geniş. Bulmak zor ama aileler için otomobil ruhsatlı alınabilir.
1265kg ağırlık için 102BG, 175nm tork fena değil. Elbette TDI performansı olmaz ama yine de yolda üzmez.

Bu konun açılma sebebi bu zaten. Daha yeni jeton düştü galiba.
Yok hocam yeni jeton düşmedi. Bence siz anlamıyorsunuz aracın binek araç olarak alınıp ruhsata öyle işlenebildiğini. Ayrıca bu motorunda binek olarak kullanılacak caddylerde gayet iyi olabileceğini. Siz motoru sorguluyorsanız onu bilemem. O zaman Renaultta neden 0.9 sce motor var? Çok mu mantıklı? Tartıştığımız şey ticari olarak kullanılan araca 1.0 TSI motor koymaksa ilk yorumumda da belirttiğim gibi mantıksız. Şirketler ucuz olsun diye kiralar. Gerisinde boş yorum yapıyorsunuz.

Caddy'e ne kadar yük atılabilir ki? Ayrıca camlı van olarak var onlarda yük amaçlı pek değil.
1.9 TDI BJB Caddy'e 1.5 ton kömür attım. Bana mısın demiyor. Daha da olsa alırdı. Camlı van bile olsa bir aile veya esnaf aracı ve illa ki yük atılacak bu arabaya. Düşük hacimli şişirme motorlar ne zaman patlar merak konusu.

Caddy'ler ticari araç biliyorsunuz değil mi?
Yük taşımak için falan yani.🤠
1.0 caddy bence muhteşem bir fikir. Hafif ticari amaçlarla örnk : çiçekçilik - fırıncılık - tesisatçılık gibi kullanılmak üzere daha mantıklı.

Bu arada caddy çok ağır bir araç değil üstelik teker ebatlarıda küçük olduğu için tork konusunda daha verimli olacaktır.

Geri
Yukarı