1.000 TL Civarı Telefon Önerisi

Ostp

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar kamerası kaliteli, şarjı dayanıklı, hafızası orta derece veya ekstra kart girişli olan bir telefona ihtiyacım var. Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim. Aklımda Samsung J7 kaldı fakat RAM'in durumu bana sıkıntı çıkarır mı? Genelde vlog çekeceğim için bu özellikleri saydım. Mobil işlerinden pek anlamıyorum anlayan arkadaşlar önerirlerse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone Max düşündün mü?

Zenfone Max kullandığım için biliyorum. Harika bir telefon. Ayrıca Lollipop 5.0.2 ile geliyor ama Marshmallow güncellemesi alıyor.

Zenfone 2 1920x1080 çözünürlüğe sahip yani full HD. 4GB ram ve 32 GB hafızası var. Yalnız bataryası 3000 mAh. Ve 4 çekirdekli.
Zenfone Max 720x1280 çözünürlüğe sahip yani HD. 2 GB ram ve 16 GB hafızası var. Ancak bataaryası 5000 mAh. Ve 2 çekirdekli. Ancak çok problem yaratacağını sanmıyorum. Zenfone Max düşünebilirsin ya da Zenfone 6.

Bu arada Zenfone 2 1.124.00 TL civarı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı