1.000 TL fare önerisi

Biraz baktım açıkçası malzeme kalitesi videolarda pek iyi görünmüyor bütçeyi biraz yükseltmeyi planlıyorum , çünkü kablosuz istediğime eminim ve razer'da da pil sorunu var ise bütçe yükselterek sorun yaşamayacağım bir ürün almak istiyorum.

Darmoshark M3 o zaman.

Arkadaş haklı söylediğim HyperX paracord kablo kullanıyor hissedilmiyor bile. Bi bakın bence.
Kablonun rahatsızlığından daha çok masanın alanı dar olduğundan hem masadaki diğer şeylere takılıyor hem de tv'ye bağlandığımda ya da herhangi bir kafede çalışmak istediğimde çok sorun çıkartıyor.

Yakınınızda bir vatan mağazası vs. varsa bi bakın takılıcak bi kablo değil. Ama kablosuzda kararlı gibisiniz 250 TL ekleyip Darmoshark M3 alın eliniz orta ya da büyükse.

Yakınınızda bir vatan mağazası vs. varsa bir bakın takılacak bir kablo değil. Ama kablosuzda kararlı gibisiniz 250 TL ekleyip Darmoshark M3 alın eliniz orta ya da büyükse.

Hocam M3 güzel mouse N3'e göre daha sağlam ama o da o kadar sağlam bir mouse değil ki yine aynı mevzu olacak bir şey değişmeyecek yani eğer bütçe artacaksa Aerox 3 Wireless önerebilirim kendim kullanıyorum sağlam mouse kırılmaz ne klikleri ne de kendisi ama sorunu şu ben spray atarken sol kliğe çok abanıyorum ve sol klik hafif içe göçüyor yapısından dolayı o bayağı rahatsız ediyor o yüzden biraz daha sol tıka sert basılı tutmamaya alışmak lazım. Superlight önerirdim güzel mouse kendim kullandım ama dış yapısı gereği aynı Zowie EC2 gibi yapışkanımsı bir dokuya sahip hiç sevmiyorum o tarz hele elde terlerse iğrenç bir his oluyor hem de tutuşu hiç rahat edemedim Aerox 3 bana daha ergonomik oldu ve pürüzlü yapısıda çok daha hoşuma gidiyor sarjıda çok ama çok iyi gidiyor 3 günden uzun süre gidiyor oyun oynamama rağmen ama tek sıkıntısı dediğim gibi o tıklama durumu ama benim kadar sert basılı tutup spray attığınızı düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…