1.000 TL fare önerisi

Pil açısından kablo ile şarj edilebilir bir üründe sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum hocam çünkü zaten kabloluyken şarj olurkende kullanabilirsiniz ve bu yeni tarz mouselarda hızlı şarj özelliği oluyor 15 dk, 30 dakikada tamamen şarj olabiliyorlar ve en az 2 gün olacak şekilde sizi götürüyor dediğiniz gibi zaten 800 DPI kullanıyorsunuz 2 günden uzun süre bile gidebilir. Şunu söyleyeyim ben de bu fareyi ilk defa görüyorum ama fiyatına bakılırsa sensörü ve Switch'i çok iyi o yüzden sağlamlığı hakkında çok emin değilim gıcırdama yapıyor olabilir biraz araştırırsanız sağlamlığını almadan iyi olur çünkü sizin için sağlamlıkta önemliydi. ( artı olarak hızlı şarj özelliğini de araştırın ben büyük ihtimal olduğunu düşünüyorum ama kesin konuşmayayım, benim farem ve neredeyse piyasadaki tüm bu tarz mouselarda var) Ajazz AJ199 var o da kablosuz onda gıcırdama sorunu yok diye biliyorum o da çok kaliteli sensöre sahip ve yarı yolda bırakmayacak bir mouse bütçenizin birazcık üstünde diye yazmamıştım onu da koyabilirsiniz N3'ün yanına karar verirken)

Kablosuz olarak önerilebilecek bir mouse değil hem 2 bin liradan yüksek fiyatı hem de o fiyatı hak etmiyor kablosuz olanı.
Hocam yeni kablolu mouselarda artık kablolar daha rahat olacak şekilde tasarlanmış oluyor eğer olmasa bile paracord kablo takabilirsiniz çok hafif olanlardan ve bir mouse bungeede aldınız mı hissetmezsiniz bile zaten 800 DPI kullanıyorsunuz. Ama illa kablosuz dersenizde Darmoshark N3 + Ajazz AJ199 - ama 1000 TL bütçeyle hem kaliteli hem kablosuz mouse almak istiyorsanız malzeme kalitesinden ödün verilecek fareyi yere düşürmediğiniz sürece sertçe bir sıkıntıda olmaz bence kullanırken kırılma-bozulma olmaz.
Biraz baktım açıkçası malzeme kalitesi videolarda pek iyi görünmüyor bütçeyi biraz yükseltmeyi planlıyorum , çünkü kablosuz istediğime eminim ve razer'da da pil sorunu var ise bütçe yükselterek sorun yaşamayacağım bir ürün almak istiyorum.

Arkadaş haklı söylediğim HyperX paracord kablo kullanıyor hissedilmiyor bile. Bi bakın bence.
Kablonun rahatsızlığından daha çok masanın alanı dar olduğundan hem masadaki diğer şeylere takılıyor hem de tv'ye bağlandığımda ya da herhangi bir kafede çalışmak istediğimde çok sorun çıkartıyor.

Kablonun rahatsızlığından daha çok masanın alanı dar olduğundan hem masadaki diğer şeylere takılıyor hem de tv'ye bağlandığımda ya da herhangi bir kafede çalışmak istediğimde çok sorun çıkartıyor.
Yakınınızda bir vatan mağazası vs. varsa bi bakın takılıcak bi kablo değil. Ama kablosuzda kararlı gibisiniz 250 TL ekleyip Darmoshark M3 alın eliniz orta ya da büyükse.

Yakınınızda bir vatan mağazası vs. varsa bir bakın takılacak bir kablo değil. Ama kablosuzda kararlı gibisiniz 250 TL ekleyip Darmoshark M3 alın eliniz orta ya da büyükse.

Hocam M3 güzel mouse N3'e göre daha sağlam ama o da o kadar sağlam bir mouse değil ki yine aynı mevzu olacak bir şey değişmeyecek yani eğer bütçe artacaksa Aerox 3 Wireless önerebilirim kendim kullanıyorum sağlam mouse kırılmaz ne klikleri ne de kendisi ama sorunu şu ben spray atarken sol kliğe çok abanıyorum ve sol klik hafif içe göçüyor yapısından dolayı o bayağı rahatsız ediyor o yüzden biraz daha sol tıka sert basılı tutmamaya alışmak lazım. Superlight önerirdim güzel mouse kendim kullandım ama dış yapısı gereği aynı Zowie EC2 gibi yapışkanımsı bir dokuya sahip hiç sevmiyorum o tarz hele elde terlerse iğrenç bir his oluyor hem de tutuşu hiç rahat edemedim Aerox 3 bana daha ergonomik oldu ve pürüzlü yapısıda çok daha hoşuma gidiyor sarjıda çok ama çok iyi gidiyor 3 günden uzun süre gidiyor oyun oynamama rağmen ama tek sıkıntısı dediğim gibi o tıklama durumu ama benim kadar sert basılı tutup spray attığınızı düşünmüyorum :D

Geri
Yukarı