1.000 TL klavye önerisi

Kadir Güvener

Kilopat
Yer
İstanbul
1.000TL bütçe ayırdım. 0TL-500TL arası önerilere de açığım. 1.000TL'nin üzerine çıkması beni zorlamaz fakat 500TL'lik klavye ile aynı performansı verecekse gerek duyacağını düşünmüyorum. Ufak çaplı araştırmalarımla birkaç tane buldum.

1000₺ bütçe varken Trust markasına yönelmeyin ben kulaklıgını kullandım berbattı marka olarak ortalamanın altında bir marka. Tavsiyem olara krazer Ornata alabilirsiniz en son 900₺ civarındaydı eger mekanik istiyorsanız: Steelseris Apex 3 TKL 1350₺ amazontr de 350 daha ekleyebilirseniz ömürlük klavye olur eger ekleyemem derseniz: James Donkey 619s önerebilirim. 750₺ ye Gamepower Overlord 60M.

1000₺ bütçe varken Trust markasına yönelmeyin ben kulaklıgını kullandım berbattı marka olarak ortalamanın altında bir marka. Tavsiyem olara krazer Ornata alabilirsiniz en son 900₺ civarındaydı eger mekanik istiyorsanız: Steelseris Apex 3 TKL 1350₺ amazontr de 350 daha ekleyebilirseniz ömürlük klavye olur eger ekleyemem derseniz: James Donkey 619s önerebilirim. 750₺ ye Gamepower Overlord 60M.

Bence %60 klavye alınabiliyorsa yurt dışından mekanik klavye alınması daha iyi olur hem Gamepower, James Donkey, Trust, Lenovo, Bloody gibi kötü klavye markalarından alınmasından bence daha iyidir, bana kalırsa membranda alınmamalı artık 600-1000 gibi bir bütçe varken.

Gamepower overlord modelinin black switch halini kullanıyorum.Ben sesini beğeniyorum zaten ondan aldım.Kalite bakımından güzel,dayanıklı ama 2 problemimiz var:Klavyenin bazı tuşları bozulabiliyor diğeri de bazı tuşlara basarken algılamıyor birkaç kez basman gerekiyor oyundayken w gidebiliyor vs. tanıdığın ya da sen anlıyorsan kolayca düzeltilebiliyor para vermene gerek kalmıyor.Onun dışında "500TL'lik klavye ile aynı performansı verecekse gerek duyacağını düşünmüyorum." cümlenizde performans dediğiniz şeyi açabilir misiniz? klavyeden performans olarak ne bekliyorsunuz? şekli ve dayanıklılığı dışında benim bildiğim tüm klavyeler aynı.

Bence %60 klavye alınabiliyorsa yurt dışından mekanik klavye alınması daha iyi olur hem Gamepower, James Donkey, Trust, Lenovo, Bloody gibi kötü klavye markalarından alınmasından bence daha iyidir, bana kalırsa membranda alınmamalı artık 600-1000 gibi bir bütçe varken.

Gamepower ve James Donkey ekipman olarak iyi marka diğerleri ortalamanın altında Lenovo'yu bilmem ama Bloody'nın klavyesi var mı onu da bilmiyorum ama mouse iyi yapıyorlardı yurt dışında dandik markalar dolu hocam arkadaş bilmeden daha kötü bir marka alabilir riske girmektense james ya da gampower alınması daha mantıklı görüyorum eger 350₺ daha fazla verilebilirse steelseris alınması daha iyi olur taksitlede alınabilir. Veya membran tercih edilirse Razer Ornata Chroma alınabilir.

Gamepower Overlord modelinin Black Switch halini kullanıyorum. Ben sesini beğeniyorum zaten ondan aldım. Kalite bakımından güzel, dayanıklı ama 2 problemimiz var: Klavyenin bazı tuşları bozulabiliyor diğeri de bazı tuşlara basarken algılamıyor birkaç kez basman gerekiyor oyundayken W gidebiliyor vs. tanıdığın ya da sen anlıyorsan kolayca düzeltilebiliyor para vermene gerek kalmıyor. Onun dışında "500TL'lik klavye ile aynı performansı verecekse gerek duyacağını düşünmüyorum." cümlenizde performans dediğiniz şeyi açabilir misiniz? Klavyeden performans olarak ne bekliyorsunuz şekli ve dayanıklılığı dışında benim bildiğim tüm klavyeler aynı.

Hocam bana göre piyasadki en kalieli ucuz mekanik klavye. Arkadaşımda vardı kullanma fırsatım oldu. 750₺ ye alınabilir Max verim mekanık klavye.

Gamepower ve James Donkey ekipman olarak iyi marka diğerleri ortalamanın altında Lenovo'yu bilmem ama Bloody'nın klavyesi var mı onu da bilmiyorum ama mouse iyi yapıyorlardı yurt dışında dandik markalar dolu hocam arkadaş bilmeden daha kötü bir marka alabilir riske girmektense james ya da gampower alınması daha mantıklı görüyorum eger 350₺ daha fazla verilebilirse steelseris alınması daha iyi olur taksitlede alınabilir. Veya membran tercih edilirse Razer Ornata Chroma alınabilir.

Riske girmez ki bize link atar biz alınıp alınmayacağını söyleriz, SteelSeries okay ama James Donkey ve Gamepower emin ol ekipman olarak iyi marka değil.

Bu bütçeye yakın en mantıklı klavyeler.

Hocam bana göre piyasadki en kalieli ucuz mekanik klavye. Arkadaşımda vardı kullanma fırsatım oldu. 750₺ ye alınabilir Max verim mekanık klavye.

Hocam piyasada ki 750 lira civarında olan tüm mekanik klavyeleri deneyimlemiş gibi konuşuyosunuz fakat Amazon'da AliExpress'te Banggood'da yeni nesil Çin yapımı çok daha kaliteli ve çok daha fiyat performans ve daha estetik bir sürü klavye var.

Hocam piyasada ki 750 lira civarında olan tüm mekanik klavyeleri deneyimlemiş gibi konuşuyosunuz fakat Amazon'da AliExpress'te Banggood'da yeni nesil Çin yapımı çok daha kaliteli ve çok daha fiyat performans ve daha estetik bir sürü klavye var.

Deneyimlemdim hocam yurtiçindeki alınabilir güvenilir marka olarak en iyisi oldugunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı