1.000 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
0-1000 TL
Glorious Model O Wireless en iyi seçim olur, mükemmel bir fare. Hafif fare kullandıktan sonra bir daha deliksiz kullanmak istemiyorsunuz.
Delikli fareler gerçekten herkese göre değil, çok hafif fareler de aynı şekilde. Mümkünse denesin diyeceğim ama çok zor. Belki Overgame'in mağazasında vardır.

Üzgün emojisi almak seni bu kadar sinirlendiriyorsa önerilerini fanboyluktan uzak yap, daha çok üzgün yersin :( Bir de arkadaş delikli istememesine rağmen üstüne delikli "sTeLSeRieS" önermişsin.

@hadwiger arkadaşınki ön yargıymış sonuçta, denemesinde fayda var.

Üzgün emojisi almak seni bu kadar sinirlendiriyorsa önerilerini fanboyluktan uzak yap, daha çok üzgün yersin :( Bir de arkadaş delikli istememesine rağmen üstüne delikli "sTeLSeRieS" önermişsin.

@hadwiger arkadaşınki ön yargıymış sonuçta, denemesinde fayda var.
Sen niye önerdin. Bi tane arkadaş ta önermiş ona niye bişey demiyosun da her yerde benle uğraşıp duruyorsun 🤬

Ben isim önermiyorum, fare öneriyorum. SteelSeries Rival 3 Wireless diğer ürünlere baktığımda F/P olarak kalıyordu, önerdim. Sen sadece isim öneriyorsun. Rog Spatha da aynı şekilde.

SteelSeries kötü bir marka diyecek halimiz yok, hatta kendim de Rival 3 kullanıyorum ve memnunum.

Sen niye önerdin. Bi tane arkadaş ta önermiş ona niye bişey demiyosun da her yerde benle uğraşıp duruyorsun 🤬
İsmin Steel Series. İmzanda Steel Series var. Profil fotoğrafındaki eleman da muhtemelen SS ile alakalıdır. Biz senin gibilere fanboy diyoruz. Fanboylar bütçe, ergonomi, kullanıcının tercihlerini önemsemeksizin fanı olduğu markanın ürünlerini önerirler.

Mesela ben Razer markasını severim, ürünlerinden memnun kaldım. Ama sadece gerektiği, uygun olduğu yerde ürünlerini öneriyorum.

Geri
Yukarı