1.000 TL Sıvı soğutma önerisi

Stres testlerinde ve saatlerce tam yük kullanımda maksimum 65 dereceyi gördüm işlemcim Ryzen 3600 OC iken. Soğutma performansı bayağı etkili. Sıvı soğutucunun pompası sabit hızla çalışıyor. Radyatör fanlarının hızını ayarlayabiliyorsun. ARGB fanları güzel. Hava akışı diğerlerine göre daha yüksek. Su sesi gibi sorunu yok.

SilverStone PF240 (https://www.sahibinden.com/ilan/iki...verstone-pf240-sivi-sogutucu-1015919861/detay) bu linkteki kişi teşhir ürünü yazmış bunun herhangi bir sorunu var mıdır sahte ürün olabilir mi?
Alınır mı?

SilverStone PF240 (https://www.sahibinden.com/ilan/iki...verstone-pf240-sivi-sogutucu-1015919861/detay) bu linkteki kişi teşhir ürünü yazmış bunun herhangi bir sorunu var mıdır sahte ürün olabilir mi?
Alınır mı?

Hocam vallahi o konuda bir şey diyemeyeceğim, kimsede kesin bir şey söyleyemez. Fiyat olarak sahte değildir gibi geliyor teşhir ürünlerde böyle fiyat düşmeleri olması normal. Sorunsuz mudur önemli olan o. Birebir elden alışveriş yapabiliyorsanız ya da görebilirseniz iyi olur.

Aklımda 3 adet 240mm sıvı soğutma var ama hangisi daha iyidir? Pek bilgim yok e başta aradığım özellik fanlardan ve borudan ses gelememesi olacaktır. Sonrasında RGB olması çok önemli değil ama iyi soğutması benim için önemli.

1- SilverStone PF240 (SİLVERSTONE PF240 SIVI SOĞUTUCU - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 1015919861)

2- Corsair Hydro H100X (Corsair h100x 240mm sıvı soğutma - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 1033776589)

3- Cooler Master ML240l V2 RGB (Cooler Master ML240L V2 RGB 240mm Sıvı Soğutma - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 1031475750)

Kullandığım kasa gam Power Horizon Gaming kasa.
Bunlardan başka önerileriniz varsa da yazarsanız sevinirim 2. el bakıyorum.
Bütçe: 1000TL.
Cooler Master alma pişman olursun. Bende Master Liquid 240MM var, bu yaz aylarında işlemcim 70 derecede çalışıyor ve AIO fan hızı %50'de gayet sessiz. Fan hızını 51 yaptığım anda bas bas bağırmaya başlıyor. Yani ya kafam şişecek ya işlemci soğuk çalışacak. O yüzden kısa sürede Corsair ile değiştirmeyi planlıyorum.

Geri
Yukarı