350 TL sıvı soğutma önerisi

Nereden baksan tıpatıp aynılar ancak E modelinin radyatörü çok az daha uzun ve çok az daha kalın. Hangisi stokta ise onu alabilirler.
Siz TDO deyince herhalde 03'den bahsediyor sandım. Yoksa TDO diye bir model yok Tundra serisinde :)

Sistem bileşenlerini belirterek yeni bir konuda RAM bellek tavsiyesi iste, bütçeni de belirt tabi :) Güzel 1-2 çift bellek önerisinde bulunurum.
Masaüstü bölümüne açman gerekecek.

@BilgisayarKurdu abi o zaman ben 2666 mhz kingston ram alayım.Son bir soru daha sorayım :D. Sizce g-skill mi yoksa kingston mu bütçe yaklaşık 450 tl :).

Önce araştırmanı öneririm, 2666 mhz ile 1600 mhz arasında oyunlarda 1 fps fark alamayabilrsin, bu konuda yapılan pek çok karşılaştırma var bence yüksek frekanslı ramler paralarını haketmiyor gecikme oranları fazla olduğundan.

Bu arada ikinci el soğutma da düşünebilirsin temiz, elden bulabilirsen, ben geçenlerde 220 liraya H80i almıştım, yani o bütçeye h100i alabilirsin ikinci el. Bir de yurt dışından getirtenler oluyor onlara da bakabilirsin.

Nereden baksan tıpatıp aynılar ancak E modelinin radyatörü çok az daha uzun ve çok az daha kalın. Hangisi stokta ise onu alabilirler.
Siz TDO deyince herhalde 03'den bahsediyor sandım. Yoksa TDO diye bir model yok Tundra serisinde :)

Konuyu hortlattım ama Silverstone td02-e sıvı soğutma almak istiyorum kasam dark scorpion önceden almıştım acaba kasama sıvı soğutucu sığar mı ?

@BilgisayarKurdu Lütfen cevap verirmisin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı