1.000 TL SSD önerisi

Bütçe
500-1200

Berkay151421

Picopat
Daha fazla  
Anakart
B450M S2H
B450M S2H anakart.
RX6600 ekran kartı.
R5 1600 AF işlemci.

Bu sisteme 1.000TL'yi geçmeyecek ya da çok az geçecek şekilde güzel bir SSD önerir misiniz? AliExpress'ten de olur fark etmez.

Arkadaşların attığı SSD'i bayağı iyi bence bu fiyat için kullanıyorum bazıları sıcaklığı dert ediyor ama ayda yılda bir oyun kuracaksın zaten 5 dk için 70 dereceye çıksa problem olmaz istersen soğutucu al ama bence gerek yok ekran kartının altında olmasına rağmen 50 dereceyi geçmiyor boşta.

Hocam fiyat açısından 500GB da olur. 1TB HDD var lakin bad sector oluşmuş ve 700GB alan boş kalıyor kullanamıyorum. 300GB gibi bir alan kullanabiliyorum. 240GB SanDisk SSD var ona Windows'u kuruyorum.

Hocam fiyat açısından 500GB da olur. 1TB HDD var lakin bad sector oluşmuş ve 700GB alan boş kalıyoe kullanamıyorum. 300GB gibi bir alan kullanabiliyorum. 240GB SanDisk SSD var ona Windows'u kuruyorum.
240GB dediğiniz SanDisk SSD Plus ise sorunlu.

Bu da olabilir.

Arkadaşların attığı SSD'i bayağı iyi bence bu fiyat için kullanıyorum bazıları sıcaklığı dert ediyor ama ayda yılda bir oyun kuracaksın zaten 5 dk için 70 dereceye çıksa problem olmaz istersen soğutucu al ama bence gerek yok ekran kartının altında olmasına rağmen 50 dereceyi geçmiyor boşta.

Benim anakartıma uyuyor değil mi bu SSD'ler pek anlamıyorumda. Soğutucuya gerek yok bence de.

240GB dediğiniz SanDisk SSD Plus ise sorunlu.

Bu da olabilir.

Aynen hocam SanDisk SSD Plus. Sadece Windows'u kuruyorum ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı