1.000 TL'ye 90x40 mouse pad önerisi

Bütçe
1.000
Bende var zamanında 250 TL'ye almıştım xrades siyah RGB mouse pad, kötü yorumlar vardı ama işini bilmeyenler yorum yapmış RGB'si falan süper kaydırma hissi güzel kirlenmiyor. Kesinlikle xrades çok iyi.

"Zamanında" 250 TL çok vermişsin Xrades'leri 50-100 TL'ye almayanı dövüyorlardı. Bugün belki 250 TL eder.

Bütçem 1.000 TL. Güzel kayan, kaliteli bir mouse pad önerir misiniz?
Ayrıca bu ürünü buldum nasıl?

Ramazan Bayramı'ndan beri aktif kullanıyorum. Çok memnunum hocam kaymıyor. Mouse padden beklediğini verir.

Ramazan Bayramı'ndan beri aktif kullanıyorum. Çok memnunum hocam kaymıyor. Mouse padden beklediğini verir.
Bende de var 1 yıl olacak memnunum.

1000 TL mouse pad ne demek 😄 700tlye yedek mouse alırım yinede 1000tl vermem kumaş parçasına. Zaten bi mousepadi ne kadar kötü yapabilirsinki. Amacından şaşar malzemeden kısınca. Yada en fazla ne kadar iyi yapabilirsinki. Maksimum ne olabilir, üstünde mouse kayacak bu kadar.

Forum Ali babanın çiftliğine dönmüş resmen, adam diyor ki bana 1000TL'ye kadar 90x40 ebatlarda mouse pad lazım bunun önerisinde bulunabilir misiniz?
İstediği önerilerin yerine, kimisi 100TL'lik ürün neyine yetmiyor demiş kimisi o parayı bana versen bende kayarım demiş kimisi konuyla alakası hiç yokken ekran kartın neden 3070 diye sormuş inanılmaz bir oluşum var hemen hemen her konuda da varlar anlayamıyorum bu tarz insanların kafaları nasıl çalışıyor? Konu sahibinin isteği doğrultusunda bir önerin varsa bunu dile getirirsin yoksa müdahil olmazsın bu kadar basit!

SteelSeries QCK Heavy XXL Gaming mouse pad isteğini büyük ölçüde karşılayacaktır. Bizzat kullandım ve tavsiye ederim. @Hylex

Bütçem 1.000 TL. güzel kayan, kaliteli bir mouse pad önerir misiniz?
Ayrıca bu ürünü buldum nasıl?

şu 2 ürün kaliteli 1kya mousepad almak bence pahalı ki profesyonel oyuncu değilseniz gerek dahi yok

şu 2 ürün kaliteli 1kya mousepad almak bence pahalı ki profesyonel oyuncu değilseniz gerek dahi yok
porge gaming markasının desenli olan güzel modelleri de var onlara da bakabilirsin

Forum resmen, adam diyor ki bana 1000TL'ye kadar 90x40 ebatlarda mouse pad lazım bunun önerisinde bulunabilir misiniz?
İstediği önerilerin yerine, kimisi 100TL'lik ürün neyine yetmiyor demiş kimisi o parayı bana versen bende kayarım demiş kimisi konuyla alakası hiç yokken ekran kartın neden 3070 diye sormuş inanılmaz bir oluşum var hemen hemen her konuda da varlar anlayamıyorum bu tarz insanların kafaları nasıl çalışıyor? Konu sahibinin isteği doğrultusunda bir önerin varsa bunu dile getirirsin yoksa müdahil olmazsın bu kadar basit!

SteelSeries QCK Heavy XXL Gaming isteğini büyük ölçüde karşılayacaktır. Bizzat kullandım ve tavsiye ederim. @Hylex

Dediklerinize hak veriyorum. Ben şahsen fikrimi söyledim. 1000-1500 TL mouse pad almak için, ciddi bir oyuncu olmak lazım. Bütçe meselesi de var tabii ki. Kaliteli ve iyi ürünler istersin alırsın. 1000-1500 TL vereceğin ürüne 200 TL verip kalan parayı diğer ekipmanlara ayırmak da bir seçenek. Normal bir kullanıcı için fark olmuyor. Zaten ürün kalitelidir dedim. Size göre kendi fikrimizi belirttiğimiz zaman, Ali babanın çiftliğine dönmüş oluyor sanırım:)

Geri
Yukarı